İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapı Kredi (Teşekkürler)..

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 460ytl'lik çekimi bozarken ne kadar çok banka gezindiğimi önceki topic'lere bakarsanız hatırlarsınız.En son çare olarak izmir yapı kredi aksoy şubesine gittim ve hesap açmak için başlagnıç parası yatırmamı istemediler hiç para vermeden hesap açtırdım.18ytl çek/bordro masrafı ödedim ve 2 gün içinde 460ytl hesabıma geçti.150ytl'lik bir çek daha var ve onu da bugün verdim 2 gün sonra o da hesabıma geçecek.Ordaki iyi muameleleri ve sağladığı kolaylıklar cabası..
TRY çek 2 gün..(18ytl kesinti) içinde,
USD çek 21 gün..(usd'de nekadar kesinti yaptıklarını bilmiyorum) içinde bozduruluyor..
Teşekkürler Yapı kredi...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
USD İstedik Çekleri TR'mi Yapsak Şimdi Acaba?
TR Cevirsek Hesaptan Kasım Ayının Çekı TR olarakmı USD olarakmı GeLır?

R

rektum

Misafir
vaybe' Alıntı:
TRY çek 2 gün..(18ytl kesinti) içinde,
USD çek 21 gün..(usd'de nekadar kesinti yaptıklarını bilmiyorum) içinde bozduruluyor..
Teşekkürler Yapı kredi...

Döviz olarak iste bakalım yüzde kaç kesinti yapacaklar...

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bende kasim ayinin verileri mevcut degil diyor halbuki encok kasim ayinda kazandim

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rektum' Alıntı:
Döviz olarak iste bakalım yüzde kaç kesinti yapacaklar...

yapı kredi 15$ muhabir banka masrafı alıyor. eğer çekini TL olarak almak istersen çek başına 4YTL, dolar olarak almak istersen 17$ kesiyor. yani karşılığınız geldiğinde YTL olarak alacağım diyin sadece 4 ytl kesiyor. ben 7-8 aydır böyle bozduruyorum...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar her yer - her şube farklı kesinti yapıyor. ben de ykb de bozduruyorum ama farklı kesintilerle.. sormak en iyisi..

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her ay yapikrediye veriyorum hic bir ücret almıyorlar hatta cek bozuldugunda tel aciyorlar ümit bey cekiniz bozuldu diye :)

U

ultraturknet

Misafir
Garanti'de hesabım vardı, oraya verdim çekleri. Çek başına 30$ alıyorlar. Nasıl sizce, çok mu?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Romantlk' Alıntı:
ben her ay yapikrediye veriyorum hic bir ücret almıyorlar hatta cek bozuldugunda tel aciyorlar ümit bey cekiniz bozuldu diye :)

Ne guzel :) Ins. zamanla diger bankalarda iyice tanir google ceklerini bu ne demekten vazgecer :) Google Turkiye yetkililerininde destegi ile...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben bişi sorcam r10 da birinin imzasının altında googlenin bursa subesi olduğunu gordum eğer doğruysa bedava yere bankalara kazıklanmaya gerek yok derim ben.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ınsanın bankada tandığı olacak bunu bılır bunu soylerım....

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euheueh o geyik muhabbeti ya saçmalama ;) :)

hatta dikkat edin bu gibi şeylere: bazılarıda çeklerinizi kırmak için ister falan yemeyin güvenmeyin. o kdr ugrasıp kazanıp sonra haybeye gitmesi öldürür adamı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5