İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kdz. EreğLi Yapı Kredi bankasına Adsense Cekimi verdim kasım ayının cekiydi adamlar bunun tarihi gecti diye bozmadılar hatta ve hatta ocak aynın ceki vardı bende ocak aynın cekinide bozmadılar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
direk akbanka git ve tavsiyem bundan sonra çeklerini ytl olarak iste. akbank 1 ayda 20 usd karşılığında sorunsuz bozuyor.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Akbank mı Ya o böLgeden BöLgeye Degişiyo hep Yapı Kredide Sorunsuz Bozduruyodum AyLardır iLk defa Arza Verdi Hatta Ocak Ayının Cekine tarihi gecmiş dedi :) komik demi bide Kargoyla geldi normal gelse daha elime ulaşmış olmuycaktı. Deniz banka Verdim 3 Gün oLdu HaLa gelmedi Cekin karşıLıgı Yapı Kredi de Bir günde GeLiodu.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ykb suyunu çıkarıyor zaten. 24 YTL bozmadan önce alıyor 10$ da bozduktan sonra gerçi şubeden şubeye değişiyor ama ZIPKIN'ın dediği gibi YTL olarak iste çekini ver kargoya gönder city banka kafanda rahat olur paranı çabukta almış olursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5