İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı krediyi protesto ediyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Koç bankasıyla birleşimini bugün bitirdi ama bütün müşterilerini mahfetti aynı zamanda.Bütün hesap numaraları değişmiş eskiden 6 haneliydi şimdi 8 haneli büyük bi ihtimal şube kodlarınıda değiştirdiler ve hiç bi açıklma yapmıyolar , hadi ben neyse toparlarımda google dan ödeme alan arkaşların hali ne olur bilemem çünkü eski hesap numaraları yeni hesap numaralarına yönlendirilip yönlendirilmediğini bilmiyoruz

negemezsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyuk sorun olucagını sanmıyorum. madur bırakmazlar onca kısıyı

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten o bankanın neresi düzgün çalışmışki bu zamana kadar . Bazen toplu eftler yapıyorum peşpeşe netten 25 30 adet , mutlaka 2 3 tanesi gönderildi gözüküp yerine ulaşmıyor . Her zaman bankaya gidip düzelttirmek zorunda kalıyorum . Şimdi sistemlerini oturtana kadar baya bir problem yaşarız buna hazır olunda sinirimiz bozulmasın .

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Ben YapıKredi'de Hiç Sorun Yaşamadım Bu Güne Kadar..
Memnunum Yani..

Fakat Bu Birleşme ile Değişen Şeyler, Baş Ağrıtacak Gibi Gözüküyor..
Ama Böyle Bir Değişikliğe Gidildiyse, Kesinlikle Bir Bildikleri Vardır..

Mağdur Birakmazlar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müşteri hizmetlerini aradım durum karışık...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hemde çok karışık onlarda napacağını bilemiyolar

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
garanti forever.. yapı kredi bana uzak olsun kime yakın olursa olsn.. :) zamanında ne çektirdiler bana..

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski internet bankacılığı daha güzeldi. Ne gerek vardı böyle bir değişime.
Koçbank müşterilerine yeni hesap verselerdi daha iyi olurdu.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapı kredi tek başınayken gerek web sitesi gerek hizmetleri mükemmeldi.
ama tam google ödemesine denk gelmesi büyük talihsizlik

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç kimse korkmasın durumdan eski yapıkredi hesap noyu biliyorsanız ona herhangi bir bankadan eft çekin geldiğini göreceksiniz..

saygılar ama garanti bankasını hakketten tek geçerim internet bankacılığı adına ama dikkat edin he sene 40 milyon senelik işlem ücreti alırlar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benimde hem garanti hemde yapıkredide hesabım var ama odeme işlemlerinde genelde garanti kullanırım garantinin tek kotu tarafı fazla işlem ücreti kesmesi internet subesi baya guzel ve kullanışlı yapı kredinin inernet subesinden daha şifrer talep etedim işler rayına bi otursunda onada bakıcam

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence herkesin eski hesabına gelen ödemeler beklemede yenei hesapalrınıza aktarılacaktır adam da bunun farkındadır. kimseye haber verilmemeiş bend eyapı kredi hesabım var banda hiç ne telefon nede vs.. bilgi veridler.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6 senelik YKB musterisi olarak tum hesaplarimi+kkartlarini kapatip Isbank'a geciyorum. Hayirli olsun yeni sistemleri + bankalari (Koc [holdinginden, firmalarindan ve tum aile bireylerinden]'dan nefret ederim, sinir olurum, kriz geciririm).

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti forever.. yapı kredi bana uzak olsun kime yakın olursa olsn.. :) zamanında ne çektirdiler bana..

kesinlikle garantiden sasmam zaten avrupada oduller almıs bı banka internet subesi icin

yapı kredi aslında buyuk bi banka buyuk bi marka boyle bisey yapıyosa mutlaka oncesını sonrasını dusunmus olup musterılerını magdur etmeyecek bi is yapmıs olması lazımdı ama sanırım olmamıs :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
garanti nekadar işlem ücreti alıyo bende garantiye geçecem yarın büyük bi ihtimal

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senelik 40 YTL alıyormuş.

Üniversitedeyken burs için Halkbank'tan hesap vardı. O zamanda Halkbank & Pamukbank birleşirken böyle sorunlar çıkmıştı.
İş Bankası kredi kartı alırken hesap açtırmamıştım ama İş Bankası'nın berbat müşteri hizmeti var, ordan hesap açtırmam.
Ben de Garanti'den devam edeceğim.

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti nekadar işlem ücreti alıyo bende garantiye geçecem yarın büyük bi ihtimal

Bayramın ilk gününden beri çektiğim bu çilenin sonucunda, ykb deki tüm birikimlerimi çekip başka bir bankaya geçmeye karar verdim.

http://www.garanti.com.tr/hakli_musteri_hatti/onerim_var.html
Yukarıdaki adresten mesaj atıp, vadesiz hesaplardan hesap işletim ücreti almamak gibi bir durumun mümkün olup olmadığını sordum. 30dk sonra bankadan bir yetkili arayıp, herhangi bir otomatik fatura ödeme talimatı vermem halinde yıllık işletim ücretini almadıklarını söyledi, bu web sitelerinde de bir yerde yazıyormuş. Bende adsl ödememi garanti üzerinden otomatik talimatla verip, garantiye geçiyorum.

Zaten garantide mevcut bir hesabım vardı ve dün googledan o hesabı doğrulamak için eft yapılmasını istedim. Bundan sonra garantideyim.

S

Sitebul

Misafir
Yapıkrediyi satın alıp bu kadar kısa surede ,

bu kadar berbat bir hale getiren Koç Gurubuna selamlar.

Turkiyenin en iyi sistemine sahip bankanın resmen içine ettiler.

Bir işin içinde KOÇ gurubu varsa uzak duracaksın.

Senelerdir kullandıgımız bankanın içine ettikleri için tası taragı toplayıp baska bankaya tasıyoruz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen şu google adsense parasını bi hesapta göreyim (işallah görürüz) paramı çekip hesaplarımı kapattırıyorum.. garanti ve akbank la devam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5