İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapıkredi ödemeleri için BDDK ya mail.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Yapıkredi mağdurları.
Ben de bir yapıkredi mağduru olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na yazdığım elektronik postayı sizinle paylaşmak istedim. Eğer isterseniz siz de aynı şablonu kullanarak
[email protected] ve [email protected] adreslerine elektronik posta gönderebilirsiniz. Eğer cevap gelirse gelen cevabı buradan sizinle paylaşırım.
Merhaba;
Ben bir süredir Yapıkredi Bankası müşterisiyim. Bildiğiniz üzere bir süre önce Yapıkredi ve Koçbank sözüm ona güçlerini birleştirerek yepyeni bir banka olarak karşımıza çıktılar. Fakat bu birleşmeden zarar gören biz müşteriler olduk. Tüm Yapıkredi müşterilerinin hesap numaraları önceden haber verilmeksizin değiştirildi ve eski hesaplara gönderilen EFT'ler ortada görünmemektedir. 23 Ekim 2006 tarihinde hesabıma gönderilen ödeme hala hesabıma geçmiş değildir. Aynı tarihte başka bankalara aynı kaynaktan gönderilen EFT'ler hesaplara 26 Ekim 2006 tarihinde geçirilmiştir. Bu konu ile ilgili bankadan hiçbir açıklama yapılmaksızın sadece hesapta paranız görünmüyor denmektedir. Birleşme tarihinden sonra gerek internet şubesi gerek ATM'ler ve gerekse telefon bankacılığı hizmetleri hiçbir şekilde doğru çalışmamaktadır sık sık kilitlenmektedir. Bu süreçte havale EFT ve para çekme işlemlerinden yararlanamadığımızdan dolayı ödeme planlarımız alt üst olmuş durumdadır. Bankaya, konu ile ilgili bir yaptırımınızın olup olmayacağını merak ediyorum. Ya da bizim bu konudaki zararımızın herhangi bir şekilde tazmini yoluna gidilecek midir?

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gönderdim, bakalım nasıl bir cevap gelecek. Ben bu paranın akıbetinden iyice kıllanmaya başladım, yaws az bi para da değil ki :)

K

Kerasus

Misafir
bddk ya telefon açılsa 100lerce kişi tarafından sizce daha etkili olmazmı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende gönderdim. işallah olumlu bi yanıt veya Yanıt alabiliriz.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen bende yolladım bende gecen sefer akbanktan madur oldumdu bu seferde yapkredı bı dahaki ay garantiye gececem oda batar heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5