İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YapıKredi ve Koçbank a Eft alanlar Dikkat !!

MTW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski teleweb bireysel kullanıcısı olarak giriş yapabiliyorum, ancak kurumsal teleweb kullanıcısı olarak girdiğim zaman ilk başta şifreleri kabul ediyor, sonrasında "statik şifre değiştirme" diye bir ekran çıkıyor, orda firma,kullanıcı kodunu kabul etmiyor. Sanırım kurumsal aboneler için firma ve kullanıcı kodları da değişmiş..bakalım nasıl altından kalkacaklar :(

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önceden paralar saat kaçta yatıyordu hesaba 12 yi geçtikten sonra yatıyormuydu yoksa sabah 9 dan sonra mı yatıyordu?

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni hesap noyu adense ye ekliyorum hatalı diyor

baka kodu olarak daha önce girdiğimiz eft kodunumu gireceğiz (12 basamaklı) yeni hesap numarası giripte hata vermeyen arkadaş varmı ?
buradan nasıl girdiğini paylaşırsa iyi olur.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yeni hesap noyu adense ye ekliyorum hatalı diyor

baka kodu olarak daha önce girdiğimiz eft kodunumu gireceğiz (12 basamaklı) yeni hesap numarası giripte hata vermeyen arkadaş varmı ?
buradan nasıl girdiğini paylaşırsa iyi olur.
banka kodu 3-4 sayılı bişey değilmi

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ykb de bakacak olursanız FAQ bölümünde banka kodunun değişmediği 0067 oldugu belirtilmiştir
ayrıca sube koduda kendi şubem için değişmedigini telewebde gördüm.

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka kodu 12 haneli yapı kredi için 0067 le başlayan
şube kodu 4 haneli
ikiside değişmedi yalnızca hesap numarasımı değişti acaba ?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben yeni hesap numarasina gore giriş yaptim adsense den ama paranin gonderilmesi ve onay olmasi birkac gun surer, acaba yeni hesap numarasi verified olduktan sonra hemen odeme yaparlar mi yoksa obur ayki odemeye mi kalir sizce paralarimiz

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar yapı krediyi aradım yapı kredi mevcut hesap numaralarının değişmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını söylediler.

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aradım eski hesap numaraları kalktı artık alıcıya yeni hesap numaranızı verin dediler.
Bunlarda ne yaptıklarını bilmiyorlar. Herkese farklı cevap veriyorlar.
İyice saçmaladılar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hangi yeni hesap numarasını verecekler. bildirmediler ki bize. binlerce insan işlem yapıyor oradan yarını düşünsenize; yapı kredi biter o zaman !
yarın ola hayrola. inşallah dedikleri gibi bir değişiklik yoktur.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elemanlarin bilgisizligi bence bu durum,
ama bu kadar buyuk bir bankanin acikcasi ben bir sureligine eski hesap numaralarina gelen islemleri bir sureligine yeni hesap numaralarina yonlendirme yapacagini umuyorum, yapmasi gerektigine inaniyorum ve sanirim da bunun altyapisini dusunmus olmalilar yoksa yarin yapi kredi bankasini kullananlar icin tam bir felaket olabilir, tabi banka icinde

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ayrıca mevcut yapı kredi hesaplarını değiştirmelerine ne gerek var ki? değişecekse yapı kredi bünyesine giren koç bank hesapları değişmeli, uyarlanmalı.

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni hesap numaralarını internet bankacılığına girince gözüküyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hesap numaraları değişti ancak bir süreliğine eski numaralar hala geçerlimi onu bankayı 4 kere aradım 4 kerede değişik cevap alınca çalışanlarında bilmediğini anladım artık işin seyrine bırakacam

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dün yapı kredinin yeni internet bankacılığını kullandım.
Eskiden havale yaptığım arkadaşları listeme eklemiştim,onların yeni hesap numaralarını görebiliyorum ama eski hesap numaralarına göndermeye çalıştığımda direkt hata mesajı eriyor.Buda demek oluyor ki eski hesap numaraları hiçbir şekilde geçerli değil.
Bu durumda ne eft gelir nede havale,bugün yapı kredi ve müşterileri için çok kötü bir gün olacak zira tüm eski hesap numaraları şu an için devre dışı kalmış durumda.Belki bankadan işlem yapanlar için sorun olmaz ama internet bankacılığını kullananlar ve eft alacaklar sorun yaşayacak.
Benimde aklıma yeni sitesine girmeden bazı arkadaşların düşündüğü "koskoca banka, bir süre daha eski hesap numaralarını geçerli kılar" tezi gelmişti ama malesef ya banka sandığımız kadar büyük değil ya da büyüklüğüne yakışır şekilde davranmıyor.

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yeni hesap numarasını Google a ekledim bakalım. Bu ayki para Google a geri dönerse gelecek ay çift alacaz demektir.

Sonuç itibarıyla Koç grubu bankacılıktan zerre kadar anlamıyor. Anlasaydı Koçbank tutunurdu piyasada. Birleşince adamlar kurulu düzeni de bozdular.

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam yarım saattir login olmaya çalışıyorum fakat hiç bişey açılmıyor yapıkredi çok müşteri kaybedecek

firefox ie ve operadan girmeye çalışıyorum fakat 3 ündede sayfa açılmıyor. yapkredinin bittiği an bu andır

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zorda olsa internet bankacılığını açtım ama hesabıma yatan bir para yok. Sizde durumlar nasıl? şubeyle görüşmek için erken sanırım öğlene kadar beklesekmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi