İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YapıKredi ve Koçbank a Eft alanlar Dikkat !!

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın ben 1,5 saat önce girmiştim, denemelerden sonra ama Kredi Kartı ve Vadesiz Hesaplara girdiğim zaman: Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha sonra Tekrar Deneyiniz çıkıyordu.

Şimdi yine denedim 2 kere, yine şifreyi kabul etmedi.
Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha sonra Tekrar Deneyiniz.

Denemem 3.yü bu sefer, yine bloklayacak. İşin yoksa düşür telefonu bu karmaşada.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün gece 22:00 de aradım en son müşteri hizmetlerini ve düşürmem 23:45 i bulmuştu hayatta işim olmaz şu paramı aldığım gün bütün hesaplarımı kapatım kurtulcam lanet olsun bunların yapacağı işe kanser ettiler beni

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bankamatikten para çekilmiyor yahu şifre yanlış dio delirecem

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
batık banka bizim paralarla çıkacak düzlüğe ha gayret doğrultucaz bu gidişle biz satın alıcaz ykb yi :)

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar bu kocbank hesap ıcınmı yoksa ykb hespa ıcınmı cunku ben aradım kocbankta degıısm yok dedı

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fugitive' Alıntı:
bankamatikten para çekilmiyor yahu şifre yanlış dio delirecem

Şimdi geliyorum bankamatik'ten, korkuttun beni.
Cepte 2 ytl var, kredi kartı geçen bir yer yok bu saatte, ev tam takır.
Varolan paradan çektim.

Para dağınık durmalı, tek bankada olmamalı.
Ne olacağı belli olmaz.

Bu arada önceki mesajlarda bahsettiğim gibi internet bankacılığından yoğun uğraşlardan sonra yeni müşteri no almıştım.
Belki bununla alakalı olabilir.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
beyler bakınız yapı kredinin ingilzice kısmında ne yazıyor
'as part of the integration koçbank and yapı kredi, we have been preparing a totally new online banking application for you. currently, these works are still in progress and coming to the end very soon, but there will be a 1 week service interruption. our new online banking service - yapı kredi internet banking - will be on your service on monday, 30th of october 2006.'

yani kısaca sistemler ayın 30 unda çalışacak dio :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi