İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapım aşamasında Sayfası 16.99ytl Üstelik 12 ay Taksit :)

D

DeVriM

Misafir
çok önceden kayıt etmişim pc ye paylaşmak istedim
firmayı herkes duymuştur :D

T

turkplatform

Misafir
bunlar utanmasalar kıçlarındaki donu 12 taksitle bize satacaklar,
yok böyle birşey yaa,
mynet de böyle demekki bu ülkede kazığı atan birinci oluyor..

S

Senbul

Misafir
Bu adamlar bu kadar kotu hizmete ragmen bu kadar buyudugune gore ; İyi hizmet verselerdi ne olurdu tahmin edmiyorum.
Turkticaretin hedef kitlesi aslında webmasterlar değil kobiler bu yuzden bizleri memnun edmiyor :D
Yok mysql calısmıyor yok email gelmiyor yok soyle oldu yok boyle oldu.
Ama sıradan bir şirket yaptırıyor 10 sayfalık html siteyi kuruyorlar turkticrete oldu bitti ; birdaha artık 3 ay sonramı 6 ay sonramo guncellenir oarasını allah bilir :p

S

sarkievi

Misafir
Senbul' Alıntı:
Bu adamlar bu kadar kotu hizmete ragmen bu kadar buyudugune gore ; İyi hizmet verselerdi ne olurdu tahmin edmiyorum.
Turkticaretin hedef kitlesi aslında webmasterlar değil kobiler bu yuzden bizleri memnun edmiyor :D
Yok mysql calısmıyor yok email gelmiyor yok soyle oldu yok boyle oldu.
Ama sıradan bir şirket yaptırıyor 10 sayfalık html siteyi kuruyorlar turkticrete oldu bitti ; birdaha artık 3 ay sonramı 6 ay sonramo guncellenir oarasını allah bilir :p

evet cok haklısınız

zaten dikkat edersen turkticarette hep sirketlerin 3-5 sayfalık html tasarımları war :) ama yaptıkları ayıptır yahu

N

n0kta

Misafir
türkticaretten domainim var. Mesela DNS leri değştirmek istiyorum. Yarısını değiştiriyorlar

http://siteadi.com yazınca başak yere
http://www.siteadi.com yazınca başka yere gidiyor :D

Bunlar nasıl büyüdü hala şaşıyorum. Oluyor işte arada yanlışlıklar...

D

DeVriM

Misafir
n0kta' Alıntı:
türkticaretten domainim var. Mesela DNS leri değştirmek istiyorum. Yarısını değiştiriyorlar

http://siteadi.com yazınca başak yere
http://www.siteadi.com yazınca başka yere gidiyor :D

Bunlar nasıl büyüdü hala şaşıyorum. Oluyor işte arada yanlışlıklar...

benim müşterim gitmiş ordan hosting almış önceden
birtane sub domain gerekiyordu turkticareti aradım subdomain açabilirmisiniz birtane dedim adam demezmi subdomain yıllık 20ytl diye :)
baya gülmüştüm

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdide COM uzantılı alan adlarının NS lerinin iplerini değişince 4.99 YTL + KDV istiyorlar.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns ip değişince değil. yeni ns kaydı için para istiyorlar. o kadar insafsız değiller

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Acıklama yapmışsın cok güzel ama siteye bakarsan artık onada para istediklerini göreceksin bende şok oldum ama neye yarar. %90 müşteri kaybı. :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nameserver IP değişikliğinizde ilk 3 değişiklik talebiniz ücretsiz olarak yapılacak olup daha sonraki değişiklik taleplerinizde 4,99 YTL lik işlem bedeli ödemeniz gerekmektedir.

gerçekten yazık :mad:

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh diyorum. ns ip değişikliği için ek ücret talep etmenin mantığı nedir yahu

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turk ticareti böyle işte :) neden herkes yurt dısından alıyor hizmetleri zannediyorsunuz bu adamlar ne yapsa yeridir. yolunu tutturmuşlar.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasılsa dediğiniz gibi zaten kobiler ilgileniyor bu firmayla, o yüzden onlardan acaba kaçı ns bilgilerini değiştirme ihtiyacı duyabiliyor ki (ne olduğunu biliyorlar mı desek daha iyi).
Hâl böyle olduktan sonra da yolunacak kaz misali kişileri tırtıklıyorlar.
Öyle müşteri bulduktan sonra yolması kolay..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
işini yaptığım insanlardan biri, teknik desteği arayınca telefonu bayan açıyor diye burdan domain alıyordu.

yani insanların kalite kriterleri farklı, o yüzden büyüyorlar :D

gunaycaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve konu tam 4 YIL sonra tarafımca hortlatılır :D (ne hallerde olduğumuzu gündeme getireyim istedim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5