İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapmalımı?

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
    > >> >>>> >>>>Eğer bu e-maili, listendeki 18 kişiye 
                göndermezsen, 1 
> >> >>>>AĞUSTOS 2005 
> >> >>>> >>>>itibariyle, MSN paralı olacak, şaka değil (bkz: 
> >> >>>> [url]www.msn.com)[/url], e-maili 18 
> >> >>>> >>>>kişiye gönderdiğin zaman, MSN logon (adamcık), maviye 
> >> >>>> >>>>dönücek. 
> >> >>>> >>>> 
> >> >>>> >>>>Unless you send this e-mail to 18 members of your MSN 
list, 
> >> >>>>the 
> >> >>>> >>>>messenger will be a charged service for you, this is not a 
> >> >>>>joke (you can 
> >> >>>> >>>>check this out on [url]www.msn.com)[/url]. When you will send this 
> >> >>>>e-mail to 18 
> >> >>>> >>>>people of your MSN contact list, your msn logo (the little 
> >> >>>>"MSN Guy" 
> >> >>>> >>>>will become 
> >> >>>> >>>>blue) 
> >> >>>> >>>>

bana 4 gündür farklı kişilerden devamlı bu mail geliyor, bende hiç kaâle alıp kimseye göndermedimde, MSN böle bişey yapabilirmi öncelikle ücretsiz olrak dağıttığı birşey için daha sonra para talep edebilirmi? bi zamanlar icq dada böyle bir dedikodu dolaşmışdı. neyse hayırlısı artık

R

REdBuLL

Misafir
: )))))))))
buna da inananlar varya helal oLsun
bir ara aşk ile ilgili gönderiyorlardı sonra ruslar saldıracaktı şimdi de msn paralı olacak ha
vay be :)

S

SempatiX

Misafir
Bende yarın Istanbul'da deprem olacak , bunu 10 kişiye yollayı diye bir reklam bassam ve kaynak olarak kendisitemi göstersem vay be... Günde 200.000 tekil :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gördüğüm en komik forward spam mesajı atatürkle ilgiliydi.

Mesajda. Atatürke şu sitede hakaret ediyolar sakın tıklamayın siteye fln yazıyo. Sadece bu maili forwardlayın. Site kapanacaktır yazıyo. Dedim bu işte kesin bi iş var. Girdim siteye komedi. Bu site heklenmiştir. Altta bitane atatürk sitesinin linki :D Bizimkiliern kafası garip çalışıyo. Böyle şeyleri alet etmemeliler ama..

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 4 gündür farklı kişilerden devamlı bu mail geliyor, bende hiç kaâle alıp kimseye göndermedimde, MSN böle bişey yapabilirmi öncelikle ücretsiz olrak dağıttığı birşey için daha sonra para talep edebilirmi? bi zamanlar icq dada böyle bir dedikodu dolaşmışdı. neyse hayırlısı artık

msn microsoft un ürünü... bu sorunun cvp ı nı başka 1 soru sorarak cevaplayabiliriz.
microsoft bedavaya kime ne vermiş şimdiye kadar? onlar çıkarı olmadan ne yapmışlar???

S

SempatiX

Misafir
devilsunti' Alıntı:
msn microsoft un ürünü... bu sorunun cvp ı nı başka 1 soru sorarak cevaplayabiliriz.
microsoft bedavaya kime ne vermiş şimdiye kadar? onlar çıkarı olmadan ne yapmışlar???

Adamlar zaten msn reklamlarından parayı kırıyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5