İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaptığım İllk site.Yorumlarınız

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ilk tasarımına göre harika bir iş çıkarmışsın tebrik ediyorum , ancak ana sayfada yer alan mavi font tipi yazılar olmamış. siyah kullanılsa daha iyi olurdu . veya biraz daha koyu bir renk ayrıca sarı yazı ile ZİNDAN yazıyor yanında ise siyah renk CAFE bu Sarı renk ile sitenin renk uyarlamaları yanında alakasız kalmış onun altında ise siyah altı çizili bir yazı yazıyor. Altının çizili olması hoş durmamış.

yazılardan bahsedersek böyle. ancak tasarım olarak diyecek söz yok :)

başarılarının devamını diliyorum

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Güzel bir taslak aslında ama ilk tasarım mı yoksa editledinmi onuda söylersen ona göre tavsiyelerde bulunabiliriz. Alt açıklama bölümündeki mavi ve ziyah renkleri koyu gri ile değiştirmen daha iyi olacaktır bence(Hoşgeldiniz yazı tonundaki gri). Sarı ve siyah ZİNDAN CAFE yazısı bence fazla olmuş orayı daha sade bırakman faydalı olabilir, 3 cümle ile bitirebilirsin orayı. Kolay gelsin

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Benzetmiş veya başka bir yerde görmüş olamaz mıyım? Tasarım gözüme aşina geldi diye banlattıracakmısın beni adminlere. Boş yorumlar yapma lütfen.

O zaman hiç yazmıyacaksın , konuyla alakasız birşey yazmaktasın . Tasarım gözünüze aşina geldi diye banlattırmıyacağım tabi ki.

Bunun banlanmakla her hangi bir alakası yok. Asılsız legalpara atmayın , kanıt varsa kanıt koyun. Yoksa legalpara etmeyin demek istiyorum sen yanlış anlıyorsun sanırım ?

Boş yorumlar yapma diyorsun , konuyla alakasız boş yorumda bulunuyorsun. Ama farkındaysan herkesten önce güzel bir yorum yaptım yukarda.

Ve boş yorum yapmadığımı bu kadar insan görüyor. Senin boş yorumlar yaptığın apaçık ortada.

Boşa tartışmasın. bence konuya hiç yazma ben öyle yapıcam ;)

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
O zaman hiç yazmıyacaksın , konuyla alakasız birşey yazmaktasın . Tasarım gözünüze aşina geldi diye banlattırmıyacağım tabi ki.

Bunun banlanmakla her hangi bir alakası yok. Asılsız legalpara atmayın , kanıt varsa kanıt koyun. Yoksa legalpara etmeyin demek istiyorum sen yanlış anlıyorsun sanırım ?

Boş yorumlar yapma diyorsun , konuyla alakasız boş yorumda bulunuyorsun. Ama farkındaysan herkesten önce güzel bir yorum yaptım yukarda.

Ve boş yorum yapmadığımı bu kadar insan görüyor. Senin boş yorumlar yaptığın apaçık ortada.

Boşa tartışmasın. bence konuya hiç yazma ben öyle yapıcam ;)

Güzel kardeşim sen tersten mi okudun yazdıklarımı?
Tema gözüme tanıdık geldi diyorum neyin kanıtını istiyosun? Gördüklerimin çetelesini mi tutayım sana?
O kadar uzun yazmışsın içinde 1 tane mantıklı cümle yok. Nerden beladan girmişim ya. Konu sahibinin sesi çıkmıyor adam gelmiş kanıt diyor, boş legalparalarda bulunma diyor. Ne legalparası bilader? Konu sahibide bişey demez çünkü sadece gözüme tanıdık geldi, başka bir yerde görmüşümdür dedim. Veya öyle anımsıyorumdur. İstediğim konuyada istediğim yorumuda yaparım, sevgiler.

samsat86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lütfen sakin olalım.bence birbirimizin kalbini kırmayalım...yorumlarınız için tşkler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5