İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaptığım Karşılıklı Link Değişimi Sayılır Mı?

coskukoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Liselerle ilgili bir sitem var,Seo için aynı konuda olan sitelerden link almak çok önemli diye duydum ve PR için de önemli diye duydum...Kardeş bağlantılar vereceğim tabiki karşıdaki site de kardeş bağlantılar diye bir bölüm vericek.Ama bunu yapmaya çekiniyorum çünkü karşılıklı link değişimi pek olumlu etkiler yaratmıyor...nasıl yapmam doğru olur?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Google, karşılıklı link değişimi yaptığın zaman kızar. Belki sana etkisi olur ama riske atmaya değmez bence. Eğer aynı içerikli başka bir siten varsa, çapraz link değişimi yap.

Yani sen birisinin kodunu kendi sitene ekle, o da senin diğer siteni başka bir siteye eklesin.

rhomantic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etkisi olur ama az. Örneğin çapraz link değişimi yapınca %70 etkisi olursa karşılıklı link değişiminde bu oran tahmini olarak %10 gibi bir orana düşer tabi rakamlar tahmini, örnek amaçlı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi