İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Yaptırılacaktır) Merhaba ARkadaşlar Arama Motoru Yaptırılacaktır (SIFIRDAN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Siz Kralsınız

Bu Arada İnsanı Sinir Edip Edipte Sonra Resim Aldım Şikayet Edicem Diyen ASALAK AL BUNUDA SS BELKİ BANLATIRSIN.. Ama Sana Birşey Söyliyim Sen Çok Barınamazsın Bu Hayatta Çünkü Senin Gibi akıllı az bu dünyada.. :eek:ha:

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Birader daha yaşın küçük gelmişsin burda milletin webmasterlığını sorguluyosun.:peh: Piyasayı bilmiyosan bari araştır. 100-150 TL ye gerçek işi bilen adam photoshopu açıp GOOGLE bile yazmaz bırak site yapmayı.;)

O piyasadan bulduğun 50-100 TL scriplerinde ne halt olduğunu bilmeyen yoktur bu forumda.

Üsttede demiştim ama anlamıyor arkadaş

facebookface do you speak turkish??

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
evet acılması gerek kimin ne kadar akıllı ve salak olduğu ortaya cıkıyo ve kimin ne bok olduğuda..

konuyu baltalamakta üzerinize yok.

Konu Report Edildi

Bu Forumda Oflus Ve Dahası Barındıkça Bu Forum ne ilerler nede iyi işler çıkar bunlar gibiler yüzünden ne proje çıkıyor ülkemizden nede başka birşey

neymiş elini kıpırdatmazmış 150 tl için

forumda açılan yorum yap 0.5 tl kazan konularına SAZAN gibi atlıyorsun ? 150 tl yimi kücük görüyorsun

yapamıycağın veyada yapmıycağın konulara niye yorum yazıyosun amacın derdin ne ?

Neyse arkadaşlar ADAM AKILLI BİRİ ÇIKTI Bİ SCRİPT SÖYLEDİ ONA TEMA Ekliyip Deneme Sürümü Olarak Çıkıcak

Tabi Siteye DDos Saldırısı Yapmazsa iyidir !

Ddos mu oda ne ? ben tek harley bot bilirim;)

Oflus dediğin adam günlük 750-1000 lira ciroyu cebine koyuyor sülaleni alacak güçte evet 150 TLYİ KÜÇÜK GÖRÜYORUM BENİM 2 ŞİŞE BİRA PARAM SORUNMU VAR?
1xx lerle uğraşmam önce bir adam ol yaşını al sonra gel;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sen neden üsteledin ki:D:D olmayacak duaya amin mi denir? hadi biz salağız gerizekalıyız anlamıyoruz, peki sen nesin?

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ddos mu oda ne ? ben tek harley bot bilirim;)

Oflus dediğin adam günlük 750-1000 lira ciroyu cebine koyuyor sülaleni alacak güçte evet 150 TLYİ KÜÇÜK GÖRÜYORUM BENİM 2 ŞİŞE BİRA PARAM SORUNMU VAR?
1xx lerle uğraşmam önce bir adam ol yaşını al sonra gel;)

evet 2 şişe biraya 150 tl ödiycek kadar enayiysen sen zenginsin ozaman neden bu işlerle ugrasıyosun gidip googleyi satın almaya ne dersin yada faceyi :)

ozaman 3 bin dolar verip 1 şişe bira içersin :kahve:

buraya millet ya BÜTÇEsi gereği script site veya başka bişeyi alacağı fiyatı söylüyo yada satıyo

senin burda işin yok ozaman

Benim Sülalemi Anan ÖMRÜ BOYU VERSE SATIN ALAMAZ

Adam akıllı konuş..

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
evet 2 şişe biraya 150 tl ödiycek kadar enayiysen sen zenginsin ozaman neden bu işlerle ugrasıyosun gidip googleyi satın almaya ne dersin yada faceyi :)

ozaman 3 bin dolar verip 1 şişe bira içersin :kahve:

buraya millet ya BÜTÇEsi gereği script site veya başka bişeyi alacağı fiyatı söylüyo yada satıyo

senin burda işin yok ozaman

Benim Sülalemi Anan ÖMRÜ BOYU VERSE SATIN ALAMAZ

Adam akıllı konuş..

Yav arkadaşım adam akıllı konuş gerçekten canımı sıkıyorsun bak yarın birgün çıkarlar 1 ekip emniyetten aklını kurcalarım karşındakini öğrenmelisin oynatırım seni yerinden yeter artık cahil 150 tlye ne alıyorsun sakızmı?!

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm Attım.. Oku Eğer Gene Cevap Vereceksen Getir Kapıma Polis Bakalım Aklımı Kurcalat Hadi..

Adama Bak Ya 1 saatir konuyu baltalıyo sülaleni satın alırım diyo sonra polis getirirm diyo

bu ülkenin bakanı başkanı senmisin lan.

sen hangi devletten boş işler içn kapıya polis getiriyosun

hadi o kadar gücün varsa getir

günlük 750 1000 tl civarı ciro koyuyomuşn ya cebine millet vekili akraban felan olmalı ?

yada kendini cok havalarda görüyosun.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Pm Attım.. Oku Eğer Gene Cevap Vereceksen Getir Kapıma Polis Bakalım Aklımı Kurcalat Hadi..

Adama Bak Ya 1 saatir konuyu baltalıyo sülaleni satın alırım diyo sonra polis getirirm diyo

bu ülkenin bakanı başkanı senmisin lan.

sen hangi devletten boş işler içn kapıya polis getiriyosun

hadi o kadar gücün varsa getir

günlük 750 1000 tl civarı ciro koyuyomuşn ya cebine millet vekili akraban felan olmalı ?

yada kendini cok havalarda görüyosun.
cevapladım?

:) :) Boş işler

;Bilişim suçları 5122 nolu anayasaya göre
Topluma açık alanlarda kişiye / kuruma / 3. kişilere hakaret / küfür etmek 3 ay 12 gün hapis cezası / 12000 tlden başlayan tazminat yaptırımı uygulanılabilir.

Evet babam milletvekili hemde öz babam gel ankaradaysan birgün tanıştırayım sorun değil korkun varsada arkana eskort ekip verdirtiriz sadece tanışma amaçlı ;) ;)

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevapladım?

:) :) Boş işler

;Bilişim suçları 5122 nolu anayasaya göre
Topluma açık alanlarda kişiye / kuruma / 3. kişilere hakaret / küfür etmek 3 ay 12 gün hapis cezası / 12000 tlden başlayan tazminat yaptırımı uygulanılabilir.

Evet babam milletvekili hemde öz babam gel ankaradaysan birgün tanıştırayım ;)

belli zaten kendine deil babana güveniyosun

burada 3-5 kurus için ter atanlar var

adam ordan aylık 20 bin tl maaş alan babası var laf yetiştiriyo

ilk bi dengele bakalım olayı sonra cevap yazarsın

he bu arada

sülaleni satın alırım lafına ne kadar ceza veriyolar ?

yok sen ceza almazsın k.bakma baban milletvekili bi telefonda aloya bakar dimi..

BUDA ADALET İŞTE Mustafa Kemal Atatürkün Bizlere Bıraktığı Adaleti Bozanların Marifetlerinden Biri..:hasta:

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlenin logosunu vermezler :D 100 tl ye

turkey10-hp.jpg

Al Türkiye Logosu Bedava :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
belli zaten kendine deil babana güveniyosun
burada 3-5 kurus için ter atanlar var
adam ordan aylık 20 bin tl maaş alan babası var laf yetiştiriyo
ilk bi dengele bakalım olayı sonra cevap yazarsın
he bu arada
sülaleni satın alırım lafına ne kadar ceza veriyolar ?
yok sen ceza almazsın k.bakma baban milletvekili bi telefonda aloya bakar dimi..
BUDA ADALET İŞTE Mustafa Kemal Atatürkün Bizlere Bıraktığı Adaleti Bozanların Marifetlerinden Biri..:hasta:
Ha pardonnn benmi ceza almam ne demek bu işte bu kelimen hayatını karartır biliyormusun ??
1 ay 4 gün 2 saat sen yattın demi cezaevinde benim yerime he ya Allah razı olsun yerime yatıvermiştin unuttum :D
Adaleti eleştirmek sana kalmadı bu 1

Ben babama güvenmedim güvenmem bu 2 merak ettiğin için söyledim kimin milletvekili olduğunu sadece;)

3: 3-5 kuruş ter atıyoruz evet sürekli çalışmamdan belli olur forumda face vs boş işlerle uğraşanlardan değilim. ;)

4: Geliyor kendisi forumdan birisi ban açıklaman hazırlarda :)

Hem adaleti eleştir
Hem 100 150 tlye google de
Hem burada ana bacı koyma
Hemde kalk Atatürk fotoğrafı koy yüzüne tükürsem acırım tükürüğüme..

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adaleti eleştirmek sana kalmadı bu 1

Kod:
Ben babama güvenmedim güvenmem bu 2 merak ettiğin için söyledim kimin milletvekili olduğunu sadece;)

3: 3-5 kuruş ter atıyoruz evet sürekli çalışmamdan belli olur forumda face vs boş işlerle uğraşanlardan değilim. ;)
facebook boş işse ozaman facebook bölümünü kaldırtsın babana söyle
4: Geliyor kendisi forumdan birisi ban açıklaman hazırlarda :)

Hem adaleti eleştir
Kod:
Hem 100 150 tlye google de
Ya Al İşte Ya.. Ben Burda Sizden Googlemi İstedim Kücük Arama Motoru İstedim sphider tarzı..
Kod:
Hem burada ana bacı koyma
sülaleme laf uzatmıycaksın arkadaşım
Kod:
Hemde kalk Atatürk fotoğrafı koy
googlenin yaptığı logoyu koydum bi sakınca yok..
...........

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yorumu ben değil 1-2 saate kalmadan bir yönetici yapacak ben konudan çıkıyorum..:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
google ın hiç bir ürününü ticari amaçla kullanamazsın
bende çıkıyorum konudan, 100 liraya mini google yapacak varsa bana da ulaşsın
hade geçmiş ola...

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu nerden nereye gelmiş :)

Facebookfake herkesin düşüncesine saygımız var bu forumda ama önce mantıklı düşünmek lazım. Google benzeri bi site istiyorsun. Lakin fiyat olarak 100-150 Tl diyorsun. İçinde ajax olsun linkler bana gelsin php olsun gibi gibi istekler belirtmişsin. Bir de üstüne Baltalamaktan bahsediyorsun. Asıl senin zihniyetindeki insanlar programcılıgı böyle baltalıyorlar. Sonrada burdaki insanlara hakaret ediyorsun. Bi kelime konuşmadan oturup düşünmek lazım. Hadi kolay gelsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5