İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yararlı içerikli, maddi amaç gütmeyen sitelere ücretsiz hosting

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kendi sitelerim için kullandığım makinanın durumu çok iyi durumda, daha en az şu anki yükü kadar yeni yük alabilir. bu yüzden eğer yardımım dokunabilirse bazı kişilere yardımcı olmak isterim.

eğitim siteleri, atatürk ve türkiye için yararlı sitelere, kullanıcıları bilgilendirmek için hazırlanmış yardım sitelerine ücretsiz hosting verebilirim.

özellikle, para kazanma amacı güdülmeden açılmış sitelere elimden geldiğince destek olmak istiyorum.

hosting için alan, band gelişliği gibi konuları özel olarak görüşebiliriz.

hosting verdiğim kişiler herhangi bir şekilde benim linkimi, bannerimi vs. koymayacaktır tamamen karşılıksız bir hostingdir.

makine özellikleri:

• p4 2.6
  • 1gb ram
  • 40hb hdd
  • ingiltere lokasyon
  • directadmin panel
  • centos 4.4
  • mysql 4.1.21
  • apache 1.3.37

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrik ediyorum @atay, harika bir düşünce, harika bir yardım. :ayaktaalkışlayansmiley:

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu konuyla alakalı herhangi bir ö.m. gelmedi. sanırım şu anda kimsenin böyle bir ihtiyacı yok forumda, son mesajımı şu amaçla atıyorum. bu konu ben internette olduğum sürece geçerlidir. eğer zaman geçtikten sonra bu konuyu arama vs. gibi bir yöntemle bulan olursa, bana ö.m ile ulaşabilir. teklifim her zaman geçerlidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5