İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaratıcılık sınır tanımıyor(İllegal)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Mailden kurtulmak için" bari bu maili bir daha almamak için falan de.....
gerçekten böle adamların sitelerine girip 1293901 kere tıklayacaksın sonrada 18293910 kere tıkladım diye mail atacaksın.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Birşey sorcam bu başlıkta neden Zanza son yazmış görünüyor ama en başta çıkıyor mesajı :p Zanza senin bi ayrıcalığınmı var?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
:D canım Türkiyem

rezilliklq2.png

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Küfür etsem olurmu ya :mad:

visit bir kere patladım böyle bir maile sülalesine saydım sonra cevap yazdı dava açtım nette ismimi aratmış adresten tut telefona kadar bulmus zaten hepsi mevcut blogumda, mahkeme kağıdın gelince görüşürüz dedi bekliyorum dedim 6 aydır bir olay yok :)

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
çok dizi izliyor bunlar : ) "küçükken bizde karate filminden çıkınca sağa sola saldırırdık" diyor ya Ata DEMİRER onun gibi.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu yaratıclık değil ki ! dolandırıcılık akıllı kendini akıllı sananaların!
Allahın hergünü bana bunun gibi geliyo ne onlar sıkılıyo yollmaktan ne de ben Silmekten Bıkıyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5