İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yard1m Bekliyorum

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar sitemin hiti 7-8bin tekil oldu tam sevineyim dedim bogazimda kaldi sevinci bu turkiyede guvenilir sponsor yokmu para kazanabilecegimiz kitapyurdu bile 35milyonluk parami yollamiyor ben kime guvenecegim sitemde tiklamalar iyi resimlere de dost sitelere de fakat sponsor yokki en azindan emeklerimin %1 inin karsiligini alayim

Cogunuz burda surdan burdan para kazandiginzi yazmissiniz Ben cahilim sizin yaninizda bende tek banka hesap nosu var yapikrediden mesela su sedo dan googlede uye olsam bile reklam icin parami nasil alacagim yada bildiginiz baska firma varmi parayi ödeyen ? cevaplarinizi bekliyorum

Bu arada p.tesi yada sali ya kadar kitapyurdu parami odemezse firmalarinin yeri belli oraya gidecegim kimse kimseyi aptal yerine koyamaz...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1) www.google.com/adsense adresinden uye ol. Zaten arayuzler Turkce gerekli bilgiyi sana verir. Fakat uyeliginin kabulu cok uzun surer (tabi siten mp3/gazino/vb kabul edilmeyen icerik degilse). Burda reklam kazancini cek ile aliyorsun, sona istedigin bankada (bozan) bozdur.

2) Kitapyurdu nasil gondermez? Telefon et, ben zamaninda kullanirken adamlari bayarak tum parami aldim (kesinti olmadan). Eger vergi no'nu verdiysen senden fatura isterler, sen de ben sahisim ne faturasi? dersin... Sonucta gonderirler.

3) Eger siten duzgun ve iyi durumda ise sedo'ya yonlendirme, yazik... Yakinda icerik kalmiyacak bu yuzden...

N

nothing

Misafir
sitenin 7-8 bin hit alması normal dostum her aramada çıkıyosun googleda. iyi çalışılmış belli.. neyse ben updated ı öneririm gerçekten iyi para kazandırıyor. linklerini koyalı birkaç gün oldu ve şuan hesapta 30 dolara yakın para var. henüz gelen bişey olmadı çünkü yeni başladım ancak alan arkadaşlar var.. bence kullan bilmiyorum belki kullanıyosundur siteni pek incelemedim..

neyse kolay gelsin

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nothing' Alıntı:
sitenin 7-8 bin hit alması normal dostum her aramada çıkıyosun googleda. iyi çalışılmış belli.. neyse ben updated ı öneririm gerçekten iyi para kazandırıyor. linklerini koyalı birkaç gün oldu ve şuan hesapta 30 dolara yakın para var. henüz gelen bişey olmadı çünkü yeni başladım ancak alan arkadaşlar var.. bence kullan bilmiyorum belki kullanıyosundur siteni pek incelemedim..

neyse kolay gelsin

elbette her aramada çıkar, sitenin en altındaki keywordleri görmedin galiba..

N

nothing

Misafir
görmemmi gördüm biraz hile gibi geliyo bana ama ben de yapıyorum artık valla. başka türlü olmuyor..

internetkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik.net kelimeler

keywordleri gömmüşsün sitenin altina tabi 7-8 bin hit alir ama bu nedemek google icin hile senin siteyi bir bamlarsa kara listeye alirsa bir daha hayatinda googleden bir tık alamazsın bizden hatirlatmasi...
www.internetkeyfi.com

M

malatyasporlu

Misafir
kitapyurdu ah uzak durun iyice sapıttı kitapyurdu neyse... ben hobievi öneririm updated ve google ise yabancı tavsiyelerim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5