İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Adsense "Yetersiz İçerik"

MathsEGokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim blogum ---> http://adamukela.blogspot.com/
Defalarca adsense başvurusu yaptım ama yetersiz içerik sebebiyle onaylanmadı.
İçeriği sürekli arttırıyorum ama yine de onaylanmıyor.
Bu konuda bilgili arkadaşar, blogumu ziyaret edip eksik kısımlar ve ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
blogspot üzerinden adsense başvurusu yaptın mı?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
biraz daha bekle bakalım
2 3 sonra dene, içeriği geliştir

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
site:adamukela.blogspot.com

12 index i olan siteye sen olsan reklam verirmisin ? İçeriği arttırmalısın üstadım, şuan çok fazla başvuruda yapma adsenseye, kesin kanıtlanmış değil ama adsense sürekli başvuru yapanlara iyi gözle bakmaya bilir.

İndex arttır, 1-2 ay sonra tekrar başvur. Hatta nacizane öneri günde min 1000 hit almadan adsense başvurma, banlanabilirsin düşük hitli sitelerle.

Misal sitenin günlük sayfa gösterimi 100 ise, bununda 50-60'ı senden geliyorsa, google adsense bunu sayfa to düşürme taktiği gibi algılayıp seni risk olarak görebilir ve ban sebebi olur buda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5