İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Bi Bakarmısınız.. (:

reDaResKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yeni Acicagimiz Sitenin Bi Domain + Host'u Var
Biz Ona Bi Domain Daha Eklemek İstiyoruz
Arkadaşlar filan denedi domainde sorun var filan dendi
bende hiç yapmadigim bişeyi denemek istemiyorum sizden yardimlarinizi bekliyorum :)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bunu ancak host sağlayacın o özelliği eklerse yaparsın yani bir host paketinde iki domain olur ama paneldede ftp dede ayrı ayrı dosyalar halinde olur ben baya yaptım diyebilirim fakat dediğim gibi host sağlayan firman sana o seçeneği sunmalı yoksa ekleyemezsin

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer domaini asıl domaine yönlendirsen...

iki ihtimalin var;

1.domain.com adresini 2.domain.com a yönlendirirsin ve site ismi istersen 1.domain.com yada 2.domain.com olarak kalır.

aynı işlemi ters uyguluyabilirsin ;) bu sayede işini halletmiş hostla uğraşmamış olursun. Yok illa aynı hostu 2 sitemdede kullanmak istiyorum dersen...

Bunu servis sağlayıcın ile paylaşabilirsin. Burda senin yetkilerin önemli olan. Yani sadece bir hostamı, reselleremi, vps yemi, yoksa direk makinayamı sahipsin?

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
umarım sorununu çözmüşsündür dostum.
host sağlayıcınla görüş. Onlara söyle yaparlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5