İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım edecek bırsı varmı cevrımcı ?

tuana06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım edecek guvenecegım

- - - -Güncellendi - - - - - -

sitemde bır sorun var lutfen sıtemın scriptı ful herseyı var xml fılan her sey var yalnız eklıyemedım daha dogrusu yardım edecek bırısı cevrım olan varsa lutfen bır tusa yada cvp versın ben ancak oyle acıklayabılırım lutfennnnn

sıtemı yaptım hersey tamam hersey guzel calısıyor bır sorunum tek var lutfen

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen sorunu tam olarak yazarsan veya sitenin linkini verirsen sorun olan yerin ona göre çözüm üretebiliriz. :)

tuana06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse yokmuu lutfen

scriptlı bır sıte actım cok super bır sıte hersey calıso r bır sournum var lutfen bır turlu yapamadım 2 gundur gözlerım kor oldu pc ye bak baka

scriptli bir sitem var herseyı yaptım xml yanı otomatık maclar anasayfama dusmuor

scrıptle bır sıte actım herseyı tamam hersyeı ful xml dosylarım hepsı var maclar sıteme gelmıorr

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanki arkadaş dilimizi bilmiyormuşta google translate ile iletişim kurmaya çalışmış gibi :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
2 kere mesaj atmış bana yetişemedim banlanmış :(
o kadar yazmışsın ama sorunu yazmamışsın

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaptimsam ne ettiysem bi türlü bu adamin kafasını yaşayamadim şu hayatta ona yanarim.

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
üzüldüm ya.
bazı insanlar kendini ifade etmek'te zorluk çekebiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5