İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düz sedo da domain satışı ile ilgili bir konu açmıştım bazı sorularıma ceva pbuldum, ancak teklif gelen domainin satışını yaparken nasıl bir yol izleyeceğim hakkında bir şey öğrenemedim.

şimdi benim ingilizcem yok.

domaine teklif geldi ve ben olumlu cevap vermek istiyorum, anlayacağınız satmak istiyorum

satışı paypal ile yapamayacağım, paypalımda sorun var, çek ile de istemiyorum, garanti bankasına eft ile istiyorum. şimdi be nnasıl satabilieceğim bu domaini. yardımcı olabilecek var mı???????

A

Airborne

Misafir
Öncelikle hesap bilgilerinden banka hesaplarini sec. Sonra teklifi kabul et. Ne yazikki ben sedo.de ile calistigim icin sedo.com da ingilizce terimler nasil bilmiyoru. Ama forumdaki diger üyeler kesinlikle yardim edeceklerdir

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler ah bir de yardım edecek biri çıksa ne sevineceğim he he

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, yardım edecek arkadaşla bankaya yatacak ücret üzerinden komisyon karşılığı da çalışabilirim...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahu kimse daha yardım etmedi mi saat kaçta açmışsın topiği. ekle msn yardım ediyim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye' Alıntı:
, yardım edecek arkadaşla bankaya yatacak ücret üzerinden komisyon karşılığı da çalışabilirim...
Alacagin 81$ onuda baskasina vereceksin herhalde yapacagin bir sey yok sadece eklemek istedigin bankanin IBan ve Swift kodlarini ekliyeceksin o kadar baska bir sey yok
ben turk bankasi kullanmiyorum sedoda
pembekedi ve ploop kullaniyor Onlara PM ile soruver istersen nasil yazdiklarini banka hesaplarini
baska yapman gereken bir sey yok

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kızmayın ya he he ...ne yapalım acemilik. ingilizce yok. bir yanlışlık yapmak istemiyorum. ilk biri yardım edsin ondan sonrakileri kendim yaparım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5