İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım help me google

S

Simpson

Misafir
arkadaşlar sitem google de hiç çıkmıyor ikitane mail attım adamlar durmadan özür diliyor yakında çıkıcak yakında çıkıcak diyorlar domain düşmüştü yeniden aldım bununla bir ilgisi varmı google da çıkmamasının..?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi valla sana ihtimas bile geçmişler.Bende bir tane banlı domain aldım ve aynı adrese 3-4 defa mail yazdım.Adamlar bana "google her sitenin eklenmesini garanti etmez" dediler.
Baktım senden özür falan dilemişler,adresi onun için sordum sana :)

S

Simpson

Misafir
valla bende maili yazdım gönderdim dedim bu adamlar beni sallamaz bile bir aydan aşayada mail atmazlar dedim ama 1 gün sonra mail attılar şaşırdım :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dur şimdi gaza geldim, bi mail daha yazayım.Herkesten özür diliyonuz benden de dileyin yazayım :D

S

Simpson

Misafir
ya o bişey deyil de adamlar ya benle t... geçti :) yada harbiden bunlarda iş var ha

C

Cin

Misafir
ßence T**** GeçmısLer GoogLenin ßa$ka İ$i Yoktu Siten İndexLenmiyor diE Özur Dilesin Bide:D

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler benim de site adresi googleda cıkmıo? napmak lazim bunun icin???

S

Simpson

Misafir
Cin' Alıntı:
ßence T**** GeçmısLer GoogLenin ßa$ka İ$i Yoktu Siten İndexLenmiyor diE Özur Dilesin Bide:D

unuttugun bir şey var orası çoluk çocuk toplisti deyil koskoca google şirketi :) en buyukler en küçüklere saygı duyarak büyür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5