İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım : kategori ekleme sorunu

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kategori ekle dediğim zaman eklenmiyoru www.emmanuelemenike.net sağ tarafdaki haberlerin altına başka menü ekleyemedim yardım edebilirmisiniz.

Not:bu emenike fenere gitti benim domain değerlenir herhalde ;)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Kategori eklemeye çalıştığınız zaman ne hatası veriyor?

Bu arada sizin domaininiz Emmanuel Elemenike ama futbolcunun ismi Emmanuel Emenike. Nasıl değerlenmesini bekliyorsunuz bu domainin?

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hocam kategori ekleniyor ama görüntüde yok.

not :yanlış yazmışım emmanuelemenike.net olacak orası nasıl siteye yönlendiriyor anlamadım onu :)

Celcius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam kategori ekleniyor ama görüntüde yok.

not :yanlış yazmışım emmanuelemenike.net olacak orası nasıl siteye yönlendiriyor anlamadım onu :)

Kategorilerin içinde yazı olmadan kategoriler anasayfada görünmez. Görünmeyen kategorilerinize en az bir yazı yazın sonra görünecektir.

Kolay gelsin.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
wordpress tam olarak bilmiyorumda nasıl bakabilirim yazma izni olup olmadığına?

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ftp den tema dosyalarına sağ tıklayıp izinleri görebilirsiniz. 777 yazma izni verilmiş olması gerekiyor.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kategorilerde yazı olmayınca görülmezler,yazı ekledikçe kategorilerde gözükmeye başlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5