İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Lütfeennnn

zincirbozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeleriniz bekletilmektedir.
Hiçbir ödeme yapılmayacak.

adsense hesabımda bu yazıyor 10$ var hesabımda ne demek acaba???

zincirbozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan ödeme şeklini banka havalesi olarak yaptım istenen bütün bilgileri girdim. bana gelen uyarı yazısında banka hesabınıza deneme parası gönderilecektir gönderilen depozito miktarını aşağıdaki kutucuğa giriniz diyo daha önce para çekenlerde aynı prosdrdenmi geçti acaba?

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evet aynı bankaya yatırılan miktarı o kutucuğa girdikten sonra banka hesabınız onaylanacak

zincirbozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam teşekkürler. Peki bişey sorucam keç gün içersinde yatar para daha önceden bu işlemi yapan arkadaşlar varsa onlar tahmini bişey söyleyebilirlermi

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bunu yaptıktan sonra evine pin gelicek onu doğrulacaksın , eğer bu ay kazandıkların 100 $ olursa diğer ayın 20 leri gibi yatar para

zincirbozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yaptıktan sonra evine pin gelicek onu doğrulacaksın , eğer bu ay kazandıkların 100 $ olursa diğer ayın 20 leri gibi yatar para

pin derken? ben sadece banka bilgilerini girdim daha doğrusu bana iki seçenek sordu ben banka havalesini seçtim pin nasıl bişey oluyo?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5