İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardim lutfen ! ip uzeri siteye ulasim

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben yeni bir dediacted aldim linux plesk panel .onceki makine direct amdin di bu plek simdi ben bu yeni makineye siteyi tasidim ama ben domainleri henuz yonlendirmedim cunki ip uzerinde yen iservere siteyi tasiyip kurup sonra domainleri yonlendirmek istiyorum bu yuzden sorum su ..

Direct admin panelde ornegin

http://155.122.122.122/~kullanici
yazdigimizda ip uzerinden actgimiz hesab giris yapabiliyoz

ama pleskte bu skei lyazdigimda giris yapamyoruz acaba pleskin ip uzeri giris linki farklmimi oluyor bi yardimci olursaniz sevinirm ..

http://155.122.122.122/~kullanici yazdigimda siteye baglanmiyorum tabiki pleskte hesap acili .ayriyetten yukarda verdgim ip ornek dir saygilarimla..

sadece ip uzeri pleskte actgimiz hesaba ulasmak icin adres istiyorum ne uzantisi gerekyor

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
pleskte yapamazsin. windows kullaniyorsan sorununu

c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

çözecektir.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu nasil yaparim ustam bi acikliyabilirmisn pc denmi yapmam gerek yani ip uzeri nsil ulasabilirm bi yardimci olursansevinirm
yukarda verdiugin bu kodlamayi nerden yapma gerekiyor server linux

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu verdigin yere pc den girdim ama bisey anlamdim :) msnimi pm ile yollasam yardimci olabilirmisniz acaba

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu nasil yaparim ustam bi acikliyabilirmisn pc denmi yapmam gerek yani ip uzeri nsil ulasabilirm bi yardimci olursansevinirm
yukarda verdiugin bu kodlamayi nerden yapma gerekiyor server linux

Merhaba,
windows için verilmiş mywedding arkadaşımızın verdigi şekilde linux da yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5