İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Lütfen

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
bu kupon olayı bitti , ancak bende bitmedi daha evel nekadar sitemde kullandıysam hepsi aktiv hala çalışıyor ne yapmam lazım ilerde bu sorun oluştuturmu bana, sizde durum nedir gerçi bu konu başka topicte yazılmıştı ama benım 4 gundur devam ediyor ve tüm siteler şuan aktiv ne yapmam lazım?
700 Yakın kupon girdim tek tek bunları silmemmi lazım..

Teşekürler

F

fatihgoz

Misafir
aktif ettiğin kuponları keyfini çıkara çıkara 2010 a kadar kullanabiliyosun.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa anlatamadım galiba elbet bu işin hesap yönü olacak adwords de , bana ilerde adam dersen 10bin ytl borçlusun ne edecem ben?
Yani kuponları devam edenler varmı hala onlar ne yaptı acaba?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen kupon girdin kupon degeri neyse okadar gosterseydi o da : ) yok GUNLUK limiti bilmem kacyuz giripte o yuzden durmadı olayıysa bişi diyemem .

Fakat burda herkes 200-300 - 900 hatta milyar girenler biliyorum. bişi oldugunuda duymadım. email yaz Bu reklamlar dursun TIRSIORUM de google dakiler halleder :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora
sence okadar basit olurmu tüm kuponları 80 ytl girmiştim yahoo referansı haricindekileri
baktımda bir kupon yani sitenin birine 4 günde us-co.uk-fr-ca dan 10 bin kişi siteye girmiş ve bu yabancı site
az hesap yapsak tıklamaya 1,36 veriyordum sürekli o siteye 0,60 olsa artık düşün bu kapanmazsa miktar büyüyecek ve google amca istese söke söke alır ads. den aldıklarımızın 3-4 katını alıcak..
Üsteki değer sadece 1 sitem için daha var 3 site onlarda aynı heen hemen
yoksa ben istemem mi 2010 yılına kadar kimse bişi sormasın reklamlarım çıksın :D süper olurdu nerden baksan tek sitenin getirisi 6-7bin$ olurdu 30-40bin$ almak kim istemez ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5