İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım.. Panel e Giremiyorum

code3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar godaddy den host aldım ama control panele nasıl giricem bilmiyorum Lütfen bilen warsa sölesin...

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddynin kendi sitesinden login olucaksın my hosting bölümü olması lazım yanlış hatırlamıyorsam ...

bildiğim kadarıyla klasik olarak domain üzerinden girdiğimiz cpanel plesk falan gibi bir panel kullanmıyorlar..

code3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşıum dedigin yeree girdimde... Ftp klosörüne ve ya phpmyadmin e nasıl giriceö ??
Lütfen yardım edermisin

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak hatırlamıyorum ama orada hostinglerinin bir listesi çıkıyor bildiğim kadarıyla ve bir şekilde hostingini seçip üzerinde oynuyorsun eğer yanlış hatırlamıyorsam uzun bir süredir kullanmıyorum.. kusura bakma hali ahzırda bi hesabım olsa açıp bakıcam ama yok..

vB_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostgator zaten mail adresine shared ip yi gönderiyor bilgiler içinde,ip/cpanel den gir.sonra domain de ekleyebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi