İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım php haber sitemi taşıyamadım

H

hengame

Misafir
arkadaslar plesk sunucusu üzerine php haber scripti kurdum 1 ay önce bunu cpanel başka domaine taşımak istiyorum.diğer sunucum 2 gün içinde kapanacak yardımcı olacak arkadaslar p.m atarlarsa sevinirim!

Site Dosya Boyutu: 10 MB

Mysql Boyutu: 55 mb ( Resimler & Haberleri Silebilirim ) o zaman 1 mb bile olmaz

neden taşıyorsun diye soran arkadaslar olur yeni sunucuya geçtim.

not: ben kurdum ama tr karakter sorunu verdi. sorunsuz olarak taşıyacak arkadaslar arıyorum

ücret su anda ödüyemem pr4 sitemden banner 468*60 reklam karşılığı yardım edecek arkadaslar arıyorum

eğer reklam seçeneği uygun değilse elimde forexthemoney.info & hitoyunlar.net alan adı var alan adı karsılıgında sitemi taşımamda yardımcı edecek arkadaslar aranıyor

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaslar kizdırmak istemiyorum sizi ama ,
ben bile 5 post atmisim default charsetlerle ilgili biraz arasanız heryerde yazıyor
sql sorgusunu yaratirken yani .sql dosyanizda default charset latin5 yapmaniz lazim ayrıca connection yapan phpnize collution eklemeniz lazım vb..

H

hengame

Misafir
haklısın yapmadıgım kalmadı kardes

SupRAdyN saolsın halleti hitoyunlar.net domaini paneline transfer edildi tşkler SupRAdyN

mod arkadaslar konuyu kitleye bilirler tşkler ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5