İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Rica Ediyorum

D

dinamik

Misafir
ASP'ciler Google Tepkisizkalma.com adlı sitemi banladı bende com ile beraber almış olduğum tepkisizkalma.net adresini aktif ettim.

Sorun burada açığa çıkıyor.
.com içinde yer alan access veritabanını .net içinde kullanabilirmiyim.

yapılabilirse yolu yöntemi nedir.

Veritabanı .com'da duracak .net aynı veritabanını kullanacak böylece iki sitede güncel kalacak.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com ve net ayni sunucuda olacaksa ve sunucuda klasor izni sana verebilirlerse dosya yoluyla kullanabilirsin. soyleki: direkt iki sitede de accessin yolu c:\inetpub\wwwroot\ortakdb\xx.db olacak.

boylece ikiside ayni dbyi kullanacak. tek derdin hosting firmasinin sana bunu kullanma izni verdirmesi. pleskin warsa everyone diye kullanici varsa bunu sende becerebilirsin...

:) bu arada site icerigini begendim. takilirsan dahada yardim ederim :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
ASP'ciler Google Tepkisizkalma.com adlı sitemi banladı bende com ile beraber almış olduğum tepkisizkalma.net adresini aktif ettim.

Sorun burada açığa çıkıyor.
.com içinde yer alan access veritabanını .net içinde kullanabilirmiyim.

yapılabilirse yolu yöntemi nedir.

Veritabanı .com'da duracak .net aynı veritabanını kullanacak böylece iki sitede güncel kalacak.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

sandbox a düşersin bu sekilde..

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sebep??

Sitenin içeriğini bende beğendim, Sadece neden banlandığın hakkında bi fikrin varmı, yanlış anlama siteni inceledim metalarında normal fikrimiz olsun açısından soruyorum. Geçmiş olsun

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birde ...

http://www.tepkisizkalma.com/kategori.asp?katid=59

burdaki haber ozetini iki yerde tekrarladığın için banlanmış olabilirsin sadece burdaki değil her haber ozetini iki kere tekrarlıyorsun banlanma sebebi bu olabilirmi ?

Evet bencede olabilir birde tepkisiz kalma kelimesi sayfada onlarca kez türetilmiş bundanda olabilir. Bende buna benzer bişey yapmıştım korktum ve geri kaldırdımıştım.
örneğin Mercedes sayfasunda het modelin başında mercedes kelimesi geçiyordu 1 sayfada onlarca mercedes kelimesi riskli olur diye kaldırdım. Aman Dikkat!

D

dinamik

Misafir
Arkadaşlar Google Banı Kaldırdı.

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sayfalarda Spam varmış düzeltip Googleye bildirdim Tekrar indexlemeye başladı.

Sayfalarında Spam kelime bulunduranlara duyurulur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5