İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım :) sdce bi kere gözüksün..

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<script language="JavaScript">
<!--
alert("yazıyazıyazıı");
//-->
</script>

sayfayı refreshledigimde bu yazı cıkıyor ama ben sadece bi kere gözükmesini istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunuda java script ile halledebilirsin. Tek seferliğine popup açan kodlar var. O java script i değiştirip yapabilirsen ne ala. Bilmiyorum ama fikir yürttüm helal olsun bana :p

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak' Alıntı:
<script language="JavaScript">
<!--
alert("yazıyazıyazıı");
//-->
</script>

sayfayı refreshledigimde bu yazı cıkıyor ama ben sadece bi kere gözükmesini istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?
Konu JavaScript olduğuna göre ancak açık olan bir sayfayı tekrar açmamasını sağlayabilirsin ama bir daha gözüksün istemiyorsan açıldığında bir yere kayıt yaptır tekrar açılmaya çalıştığında kontrol etsin.

Cookie ile kolayca yapabilirsin. Dosya komutlarıylada olabilir ama heryerde dosya açma izni olmayacağına göre Cookie benim aklıma gelen en kolay yol sanırım.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PHP :
<?
session_start();
if(!session_is_registered('alert'))
{
$alert = 1;
session_register('alert');
echo '<script language="JavaScript">
<!--
alert("yazıyazıyazıı");
//-->
</script>';
}
?>

bu php ile soliyebileceklerim bunlar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5