İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım : Sizce Bu Analytics Gidiş Grafiği Nasıldır?

hqseyret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar,
bi film dizi izleme sitesi kurduk. Olabildiğince emek sarfetmeye çalışıyoruz siteye. Amacımız ciddi anlamda kullanıcı memnuniyeti.
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım yapmaya başladım. Çevre biraz geniş olunca paylaşımların da dozu kaçtı biraz.
Sitenin analytics grafiği şekildeki gibidir. Sizce google açısından sorun olur mu?
Yorum yaparsanız sevinirim.
İyi çalışmalar
Ekli dosyayı görüntüle 4283

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Cok guzel gorunuyor, aynen devam edin. Spam yapmadiginiz muddetce Google acisindan sorun cikmaz. Kullanici memnuniyetine oncelik vermis olmaniz da basari ihtimalinizi artiriyor. Fal gibi oldu ama olsun :)

hqseyret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkür ederim. para kazanmak gibi bi derdim(iz) yok. ciddi anlamda eğleniyoruz film paylaşırken. umarım google şevkimizi kırmaz :)

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu arada telif haklarina dikkat. Yillarca emek verdikten sonra bir sabah siteyi mahkeme karariyla kapatabilirler. Tum emekleriniz bosa gitmesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5