İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım!! --> Toplist

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aylık en az 100$ a normalin altında bir server bulabilirsin.
üye sayın artmaya başlarsa serverın daha güçlendirirsin.
ama toplist işi boş iş.
hiç ugraşma.Zaten atı alan üsküdarı çoktan geçti :p

H

hitmp3tr_com

Misafir
bencede girme eğer sağlam bişey yapıcam diyosan gir ama hazır scriptlerle piyasaya çıkma bile.

Y

yaBgu

Misafir
ben de bir toplist düşünüyorum işin maddi boyutundan çok yazılım olayı sıkıntı olur herhalde.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
linux reseller ayda 15 dolar yeterli olur..
adam gibi de siteni yapacak birini bulabilirsen neden olmasın..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pigeon' Alıntı:
linux reseller ayda 15 dolar yeterli olur..
adam gibi de siteni yapacak birini bulabilirsen neden olmasın..

hocam gözünü seveyim.bizim server var içinde 3 site var topliste dayanamıyor.
toplist işinin hiç bir cazip yönü kalmadı.belki eskiden popülerdi ama artık zor tutunmak bir yerlere gelmek.
yeni açılan bir topliste büyük siteler gelmez üye olmaz.çoluk çocuk siteleri gelip üye olacak boşuna parana ve emeğine yazık

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"yeni açılan bir topliste büyük siteler gelmez üye olmaz." bu yanlış bir fikir. Fikrini çürüten örnek ise : http://www.trlist.gen.tr Bende başlarda senin gibi düşünüyordum ama öyle değilmiş. Bu gördüğün site 3 ay önce açıldı ve bu hale geldi.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuruluş : 01/10/2003 yzıyo trlistte ne iş

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yoktur +sonsuz
trlist ne ya hiç görmedim duymadım.
sayaç sitesi yapacaksanız o zaman ayrı bir olaya girersiniz. paralı harbi iyi bir sayaç sitesinin Türk sitelere lazım olduğunu düşünüyorum.

zipzip'in sitesi vardı yoktur, toplist sitesi o bıraktı yanılmıyorsam onun domaini neydi hatırlıyormusun yada hatırlayan var mı?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Toplist işi sağlam alt yapı gerektiriyor.Reseller ile olacak iş demek istiyorum.
Alt yapınızın içinde güçlü bir server+ güzel kodlanmış bir script gerek.
www.yawhoo.net emrah ile konuştuk geçen gün.Ögrenciyim bu işe çok para ayıramıyorum, sponsor arıyorum diyordu.Getirisi çok çok az olan ama pahalı bir yatırımın altınada kimse girmek istemiyor.zirve100.com 50milyona reklam bulamıyor :(

iyinet admin yeni bir çalışma içinde, bekleyelim ve görelim :p
süpriz olsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5