İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar

bir arkadaşa script sattım üyeler makale ekleyebiliyor openWYSIWYG isimli editörü kullanıyorum. arkadaş başka yerden copy paste yaptığı zaman makaleyi db ye eklemiyor ama diğer hostumda ve localde sorun yok.sizce sorun nedir?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar tarayıcıdan kaynaklanmıyormuş kendi hostunda bir sorun var herhalde çözemedim localde ve kendi hostumda çalışmakta. başka bir konuda yardım isteyeyim.

üye bir işlem yaptıktan sonra üyenin süre sütunu mesela 20 dk sonraya göre ayarlanıyor bu 20 dk içinde işlem yapamıyor ve aşağıdaki kodla geri kalan süresi gösterilmekte. ama bu kod sabit yani sayfayı açtığı anda kaç dk kaç sn ye kalmış onu göstermekte .

ama ben bunu hareketli yapmak istiyorum sayfa refresh edilmeden kalan saniyeyi geriye sayacak şekilde işleyecek bunu nasıl yapabilirim? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

. date( "i:s", $cek[sure] - time()) .

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
javascript kullan geri sayım sayacı diye aratınca bir çok sonuç çıkıyor..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar bir javascriptle işimi çözdüm. başka bir şey sorayım div'i flash'ın üstüne nasıl getirebiliriz. şöyle bir şey var menü var menünün altında flash banner var menüler açılır şekilde. menü açıldığı zaman flashın altına düşüyor bunu flashın üstüne nasıl çıkarabiliriz?

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash objesini transparan yapman gerekiyor. frontpage expression web veya dw ile sayfayı açıp flash objesinin özelliklerine gör orada transparan var onu işaretlemen gerek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5