İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Arkadaşlar r10 dan biri bir reklam teklifinde bulundu siteme facebook sayfasının otolike kodunu koyacakmış ve benim siteye gelen ziyaretçiler onların sayfasını otomatikman beğenmiş olacakmış, bu kodun yada bu uygulamanın siteme ve adsenseye bir zararı olurmu yoksa kabulmu edeyim.

X

Xman

Misafir
Bir iki yorum daha alalımda olmadı yapalım bari :) işler nasıl gidiyor Anıl görüşemiyoruz uzun zamandır.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
oto link, java ile çalışacağından ve sayfada nereye tıklarsa tıklasın beğen kodunın bağlantısı açılacaktır. Eğer bu şekilde işleyen birşey ise zararı olabilir mi bilemiyorum.

X

Xman

Misafir
Göründüğü kadarıyla çok kötü bir şey değil demekki, yorumlar için teşekkür ederim..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
facebook buna hala nasıl çözüm bulamadı şaşırtıcı :) ama bulunur elbet..
pm attım bu arada

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bir zararı yok abi. Açıkçası ben sitemde kullanıyorum ve yararını da görüyorum. Sağlam geri dönüşü oluyor ziyaretçi ve reklam geliri olarak. Reklam olarak verecekse, çok uzun süre tutma bence. Ne olur ne olmaz, tedbirli davranmak lazım...

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Zararı var diye biliyorum. Siteye tıkladığı zaman sadece o facebook u beğenir fakat, sitede daha sonra başka şeylere tıkladığında açılmaz. Buda ziyaretçi kaybına uğratır diye düşünüyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mouse sayfanın her noktasında pointer şeklinde görünüyor, çok spam vari bir görüntü. Öyle bir siteden derhal çıkardım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Evet Angelo, tabi yeni taktikler var ise bilemeyeceğim. Ayrıca herkes sen ben gibi değil ki :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Mouse pointer gibi görünmesin diye, hidden yapabilirsiniz. Süresi de ayarlanabilir durumda, 5 saniye ayarladım ben. 5 saniye sonra site normal.

X

Xman

Misafir
Zaten elemandan ses çıkmadı, kod bulamamış sonrada dönüş yapmadı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Xman şu sırlar adsense'de acayip işler oluyor. Bu tarz davranışlardan şimdilik uzak durmanızı tavsiye ederim.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Nasil zarari olmaz! ben istemedigim bir sayfayi zorla begendireceksiniz bumu zararsiz dediginiz? Sonra aglamayin facebook sayfami yasakladi diye..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5