İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

benim bir adsense hesabım var eşimin üzerine.

Adsense de Ödeme Ödeme Türünü Seçin >> Yeni bir banka hesabı ekleyin den eşimin değilde benim banka hesap numaralarımı girsem paranın ödenmesinde sorun olurmu. yoksa bu önemli değilmi.

Birde devamlı çek ile bozdurmada sorun yaşama oluyor deniyor forumda. Ben yeni bir hesap ekleden hesap eklediğimde zaten banka hesabıma eft ile ödemem gelmeyecekmi. yani çekle işim olmayacak doğrumudur.

Teşekkürler arkadaşlar.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olmaz ekleyebilirsin eğer ödeme geliyorsa yani ufak bi hesap doğrulamak için ondan sonrası bitmiştir

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

benim bir adsense hesabım var eşimin üzerine.

Adsense de Ödeme Ödeme Türünü Seçin >> Yeni bir banka hesabı ekleyin den eşimin değilde benim banka hesap numaralarımı girsem paranın ödenmesinde sorun olurmu. yoksa bu önemli değilmi.

Birde devamlı çek ile bozdurmada sorun yaşama oluyor deniyor forumda. Ben yeni bir hesap ekleden hesap eklediğimde zaten banka hesabıma eft ile ödemem gelmeyecekmi. yani çekle işim olmayacak doğrumudur.

Teşekkürler arkadaşlar.

Banka hesabını doğrulattıktan sonra ödeme şeklini EFT olarak değiştireceksin ondan sonra banka hesabında para.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler ekledim arkadaşlar.
birde arkadaşlar " Lütfen vergi bilgilerinizi gönderin " diye bir bölüm var. burayı doldurmak zorundamıyım.

M

mehmet2025

Misafir
arkadaşım, google benim bildiğim eft leri adsense hesap sahibinin dışında bir isme yapmıyor. sen yine de araştır. ben banka hesabı eklerken görmüştüm, adsense hesap sahibinin ismi ile banka hesap sahibinin ismi aynı olacak diye gördüm. bence sorun olur. sen eşinin ismine bir hesap açtır onu ekle. zaten çok basit birsey. garantilemiş olursun...

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi hesabımı ekledim bakalım vereceklermi. buradan bildireceğim.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veriyorlar, ben çok aldım. sorun olacağını sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5