İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardım

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
apache sürekli kendini kapatıyor memory kullanımı fazla bazen server load da çok artıyor, saldırı mı değil mi bilmiyorum çünkü fazla anlamıyorum. error_log dosyasına bakıyorum apachenin neden kapandığını anlamaya çalışıyorum, verilen hataları arıyorum kafama göre mantık yürütüyorum burda soruyorum saolsun iyinet çok yardımcı oldu, mysql optimizasyona yardım etti httpd optimizasyonuna yardım etti açtığı konuya bakarak memcache kurdum ama nafile sanırım anlayan birisinin sunucuya girip bi bakması gerekiyor, bu konuda yardım istiyorum.

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WHMDestek yardımcı oldu saolsun, şimdilik sorun yok gibi.

hazır teşekkür mesajı yazmışken iyinet'e de tekrar teşekkür edeyim :) ne zaman bi sorun olsa konu açsam direk iyinet'in cevabını görüyorum gerçekten herkese çok yardımcı oluyor.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herhalde vefasız ve verimsiz bir üye olarak son konuşacak kişiyim ama iyinet'in misyonunu az çok kavradım sayıyorum kendimi. Bu cevabımı da iyineti temsilen vermediğimi peşinen söylemliyim. Iyinet'te webmaster dayanışması üst düzeydedir, ardniyetli kişilerin uzaklaştırılması ise had safhadadır. Yanlış dahi yazılabilir, tolore edilir. Doğrusu öğretilir, sonra da doğruyu öğrenen diğerlerine bilgiyi aktarır. Bu nedenle ben dahi rahatlıkla yazıyorum diyebilirim.
Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5