İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardimci Olurmusunuz ¿ Sizce Ne Kadar Eder ?

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ..
9 Ay Once Kurmus Oldugum 2 Tane Ingilizce Icerikli Sitem War..1 Si absürt Icerikli Bir Site 1.985 Adet Movie Mevcut..Digeri Ise RapidShare Tarzinda Link Kisaltmak Icin Kullanilan Site.Icerisinde 17.500 Den Fazla Link Mevcut..
Maglum Hayat Sartlari Is Guc vs .Satmak Zorunda Kaldim..
*Toplam Aylik Ortalama Hitleri 800-900K Yabanci Hitten Olusuyor
*Reklamlara Tiklama Orani 1/10
*GoogleAdsenseden Banli Degil
*Sitenin Daha Iyi Indexlenmesini Saglamak Amaciyla Her 2 Sitede Otm. Crawlpage Mevcut
*Aylik Gelir Olarak 2k Usd Civari Bir Gelir Elde Ediyorum..
*Googledan 21.400 Sayfa Indexli
Ne Kadar Bir Fiyat Wermem Mantikli Olur Sizce ? Birde Alici Bulmak Icin Nerelere Yonelmeliyim..Yardimci Olursaniz Minnettar Kalirim

I

i.s.a.q

Misafir
aylık 2 k gelırınız var hangı hayat şartlarından bahsedıyoruz ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q, her insanın hayattan beklentisi, karşılaştığı güçlükler farklıdır. acil paraya ihtiyacı olabilir arkadaşın, konumuz senin sorun değil sanırım.
M.CoRLeOnE: Geveze.at'e özel mesaj at istersen o bu işlerden anlıyor. sedo'da rahatça satabilirsin bence websitelerini.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q Farkli Bakis Acilari Hayatimizi Zenginlestirir..:)
Degisik Bir Yonden Bakmisiniz..
Satma Nedenim Yakinda Ameliyat ( 3-4 Ay Isimden Ayri Kalacagim Icin ) Olmamdan Kaynaklanmakta..Trdeki Hayat Sartlari Malum Heleki Aileme Fazla Yuk Olmamak Icin Satmayi Planliyorum..
Umarim Satabilirim..Onerileriniz Icin Tesekkur Ederim..
Geveze.At Nickli Arkadasa Pm Atiyorum Tesekkurler Ploop.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M.CoRLeOnE aslında pek satmanı istemem. seçenek olarak bankadan kredi alıp, site gelirlerinle bu krediyi ödemeyi düşündün mü? bu arada geçmiş olsun.
not: i.s.a.q anlayışın için teşekkürler.

G

Geveze.at

Misafir
Öncelikle gecmis olsun,
ÖM atmadan ben buraya yazayim. Öncelikle sorun olmayacaksa sitelerinin ismini belirtir misin?
Bunun haricinde,
sitelerini sedo da show case e koyarsan cok kisa zamanda satilacagindan emin olabilirsin. Ayrica parking e cekersen 3-4 ayligina muaazam bir parada alirsin.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle Gecmis Olsun Dilekleriniz Icin Tesekkur Ederim.
Geveze.at Bilgileri OM Yoluyla Iletiyorum..
Internet Pek Guvenilir Bir Arac Olarak Gozukmuyor Ploop.
Ya Birisi Sirf Cekememezlilik Olsun Diye Sitedeki Reklamlara 10-15 Kere Basip Adsense Olsun Adbrite Olsun Giderse..TR iNternetinde Olmayan Seyler Degil Bunlar..Herkez Sizin Gibi Dusunmuyor Kalitesiz Insan Cok..Iste Bu Yuzden Ters Giden BirSeylerin Olabilme Ihtimali Yuzunden Iyice Zor Durumda Kalabilirim Dusuncesi Var..Heleki 3-4 Ay Benim Icin Uzun Bir Zaman Dilimi..
Benim Icin Para Site Hit vs Hepsi Tekrar Kazanilir..Bunu En Az Riskle Atlatmak Istiyorum..
Saygilarimla..

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense bir kişi 15 kere adsense reklamına tıkladı diye atmaz bir kişi o kadar tıklayıp birde aynı makineden adsense hesabına giriş yaparsa o zaman banlanır ki senin adsense hesap sayfana senden başkası girmez..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman Geveze.at'ın dediği gibi sedo'yu iyi kullan. param olsa düşünmeden alırdım, aylık 2000$ az bir rakam değil. benim gibi düşünen ve parası olan onlarca kişi vardır kesin :)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilendirigin Icin Tesekkurler SaintOne Lakin Bir Ipden Belli Bir Sure Icerisinde 1den Fazla Tiklama Olunca Heleki Bu Site Adsense Sartlarina vs Uymuyorsa Atilacagini Biliyorum Ama Yanlismisim Sanirim..Bilmemek Ayip Degil :/
Uygun Bir Ucrete Alici Bulamassam Geveze.at Arkadasinin Dedigi Parking Olayina Yonelecem..
Ilginiz Icin Tesekkur Ederim..

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo parking günlük tekili 150 olan bir siteden ne kadar kazandırır.
Birde sedo parking e verdik diyelim sonra geri dönüş yapılabiliyormu?

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.sitepoint.com/forums/ burda sell your site var. Tavsiye ederim. Ingilizceniz vardir diye tahmin ediyorum (Ing site sahibi oldugunuza göre)
Burda arttirma usülü satabilirsiniz ve fiyatlar genelde aylik kazanilan rakam * 12 gibidir.

Yani teoride 24 k alabilirsiniz belki fazlasini belki azini. Ama onun kiymetini en yi bilecekler yabanci site avcilari. Onlari da yukardaki sitede bulabilirsiniz

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkur Ederim OyunSiteleri
Sitepoint DN Dp vs Yerleri Yakindan Takip Ediyorum Lakin Hangi Fiyat Araliginda Ucret Wermek Mantiklica Olur ? Eger Dediginiz Gibiyse Orada Satisa Cikabilirim
Tesekkurler..

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedoda Açık Artırmaya Çıkardım Arkadaşlar :]
İlginiz İçin Teşekkür Ederim..

C

chemeng

Misafir
M.CoRLeOnE' Alıntı:
Sedoda Açık Artırmaya Çıkardım :]
İlginiz İçin Teşekkür Ederim..

hayırlısı olsun, inşallah iyi bir fiyata satarsın. bu arada geçmiş olsun.

sitenin adını söylememekle doğru yapmışsın. çünkü forumda çok art niyetli insan var ve dediğin gibi yapabilirler. kimse lafı üstüne alınmasın onlar kendilerini biliyor.

saygılar,

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ..Gene Yardimlarinizi Isteyecem..Kusura Bakmayin..
Siteyi Sedoda Satisa Cikardim..Tracker Ekle fIlan Dedi Onuda Ekledim Siteye..Hatta 2 Saatte Top100de Ilk 10 a Girdi..
Ama Aklima Takilan Bir Sey Icimi Kurcaliyor..
Promotion value based on a RPM of 2.00 EUR Basligi Altinda
Today 127.19 EUR
Long-term - monthly 3815.76 EUR
Short-term - monthly 3815.76 EUR

Boyle Bir Sey Cikti Ya Bu Sedo Parkingten Baska Para Kazandiryorda Benim Mi Haberim Yok Tam Olarak Anlayamadim Bu Rakamlar Neyin Nesi Yafs..
Yardimci Olursaniz Sevinirim
Iyi Aksamlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5