İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yardımcı olurmusunuz yapamadım anlamadım :(

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar

http://www.abduko.com/search/label/saksy?max-results=6

yukarıda normalde tıkladığımda 6 konu alt alta olması gerekiyor diğer bölümlerde öyle fakat şöyle bir sorun varki diyelim ki bir konuya çok resim eklediğimde 6 konu değilde bu sayfada 5 konu oluyor daha çok resim eklersem 4 konuya düşüyor yani bu ne kadar çok resim eklememe bağlı bu neden olabilir bana yardımcı olabilecek birisi varmı rica etsem

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım tam anlatamadım bakın arkadaşlar yukardaki katagoriler var ve katagorileri etiketlerle yapıyorum normal olarak bir konuya az resim eklersem o sayfada yani buraya girerseniz göreceksiniz 5 konu var başka bölümlere girdiğinizde 6 konu göreceksiniz ben o sayfada ne kadar çok resim eklersem sayı azalıyor yani 6 konu olacağı yerde çok resim eklersem konuya 5 4 3 diye düşüyor bunun sebebi ne olabilir acaba ?

lordlevent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığınız tema belirli bir alt uzunluğa izin veriyor
şablon html düzenle kısmından u sınırı uzatabilirsiniz
tam neresi olduğunu söyleyebilmem için şablon kodlarına bakmam gerekir ama büyük ihtimal head kodundan sonradır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5