İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yargıya güvenmeyenlerin oranı yüzde 96

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Ünlü sunucu Çağlar Cilara ‏sosyal medya hesabından bir anket düzenledi. Şu anda kadar 52.760 kişinin katıldığı ankette yargıya güvenilip güvenilmediği soruldu. Yargıya güvenin bu kadar düşük çıktı bir anket daha görmediğim için yayınlamak istedim.

Çağlar Cilara ‏takipçilerine ve sosyal medya kullanıcılarına "Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, "Yargıya güven piyasada veya toplumda ya da kamuoyunda bilindiği gibi çok da yerlerde değil" dedi. Biz de bir anket yapalım. Yargıya güveniyor musunuz? " diye sordu.

Çağlar Cilara'nın yargı anketinden çıkan sonuç şöyle:

caglar-cilara-anket.png

4% Yargıya güveniyorum
96% Yargıya güvenmiyorum

Ankete katılmak ve sonuçları görmek için tıklayın

Yakamdamoz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Adalete inanan birileri varsa, şapkasını önüne alıp düşünmeli. Neden böyle bir sonuç çıktı diye.
Adaletin bittiği bir ülkede devletin çökmesi için sadece beklemek gerekir. Çünkü vakti er ya da geç gelecektir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5