İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarım akıllı kendini akıllı sananlar ve düştüğümüz durum...

xayvyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pek çok örneği var evet ama yeni utanmazlık örnekleri yine TÜRK? WEBMASTERLARDAN...

1. örnek : yabancı bir portal sistemi sunan sitenin DEMO sayfasına admin panelinden KOD girip yönledirme yapmıs yarım akıllının biri bilgisayarda COM site adresi ... ki bu PANELi millet görsün denesin diye acanların kafasında Türkler böledir imajı cizmesi normal. Ben onun adına ozur diledim utancımdan...

2. örnek : her bulduumuzu sömüren bizler(ASLINDA BU ÖRNEKLERDEKi BAZI yarım akıllılar demek daha dogru olur) hizmeti kullanır tesekkur etmez sorun yasadıgımızda veryansın ederiz. işte TURK IP lere ban konduktan sonra gecen bazı diyaloglar.

Yabancı bir kullanıcı : it would be nice to have a more stabel linux-server. How does the future look for your linux servers? Are you working on improving the stability?

Yönetici : it was under heavy DDoS attack (more than 1000 requests from unique computers per second). Almost every IP was from Turkey so we decided to block this bad IP's. Now server works fine and faster.

---

ve açılan diğer başlıklar :
Turkish Web Site Problem
How can we take our db?Help Please
The server closed the connection. please help!

We couldnt Access web files and databases to move another web location.
Please help us. Please dump and compress our web files and databases then send a link to download...

vedaha onlarcası ...

diye gidiyor IPler banlanmıs FTP yada browser girmiyor. Buna sebep "zirzop" nickli yüzkarası herifte çıkmış beni SPAM yapıyorum diye attılar ama bende saldırıcam servera demiş. Hem suçlu hem güçlü hem de utanmaz. Onca insanın dosyalarına ulaşamama sitelerine Yasak konma sebebi yüz karası bizi bu durumlara düşürüyor işte.

YAZIK GERCEKTEN COK YAZIK. Bu heriflerin Türk olmasından utanıyorum ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5