İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarın Ne Yapacaksınız?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yarın kendiniz için veya insanlık adına yapacağınız en önemli iş nedir? Benim yapacak bir şeyim olmadığını farkettim. Bir de forumdaki dostları göreyim dedim :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Yarın "KOAH" ve "Sigara Bırakma" adına bilgilendirme kampanyası düzenlemeyi düşünüyorum. Bu konuyla ilgili birkaç webmaster arkadaşla görüştüm olaya sıcak baktılar.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
3 5 konu daha bloglucam okadar

bu zaten yaptığımız şeylerden bence saymayalım.

Yarın "KOAH" ve "Sigara Bırakma" adına bilgilendirme kampanyası düzenlemeyi düşünüyorum. Bu konuyla ilgili birkaç webmaster arkadaşla görüştüm olaya sıcak baktılar.

ben de dahil olabilirim isterseniz...

intihar edebilirim

intihar et de arkandan sövüyüm senin. pis çekik gözlü :mad:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Oğuz o da kendin için ya da insanlık için değil bence :D Personal olacak ya da for humanity olacak dediğim benim dediğim :p

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben de bu soruyu birgün kendime sordum.Tuttum yarinneolacak diye site işine girdim girmez olaydım

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Edirne'de fabrika yatırımımız var üretim için fizibilite çalışması yapıyorum.Yarın akşama kadar bu konuda çalışmaya devam edeceğim

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bu da kendiniz için veya insanlık için olmayacak ama... İnsanlık için sayılabilir bir nebze ama tam olarak da sayılmaz. Cık olmadı :p

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeşim mesela insanlık adına yoksul ülkelere demokrasi adı altında girip milyonlarca insanı katletmeyeceğim,insanlık adına isyanlar çıkartmayacağım,insanlık adına kimseye tecavüz etmeyeceğim,insanlık adına silah satmayacağım,insanlık adına uyuşturucu satmayacağım,insanlık adına çalmıyacağım,insanlık adına yetim hakkı yemeyeceğim,...
Yani kardeşim hiçbirşey yapmamak bence insanlık adına yapılabilecek en iyi iş:)))

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İskenderunda sağnak yağmur var, ne zaman yağsa elektrikler gidiyor memlekette :) Herhalde iyinete girmekte sorun yaşıyabilirim yarın (Yarın derken bu geceyi kastediyorum, gece yarısından sonra yani, daha çok erken saat :) )

E

Erturk

Misafir
Yarın doğum günüm ve istanbula uçucam. 1 metre karı ve soğuğu 3 gunlugune unutup istanbulun boğaz havasını soluyacam ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi