İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yarısma devam ediyor destek buyuyor!!!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar,
www.yawhoo.net sitesine arkadaslar sagolsunlar gerekli
destegi veriyorlar, herkese cok tesekkur ediyorum

su an en cok hit gonderen siteler arasına yerlestik :)

1 aksilik olmaz ise 22 MART 2005 de yani düsünülen yarısma neticelendirme tarihinde

3 sanslı arkadası aynı zamanda İngiltere'ye gönderecegiz .

page rankı 4 olan, ve gun gectikce sayfa gosterim sayısı ve ziyaretcisi katlanarak artan toplistimize sizde simdi uye olarak

1-) İngiltere Sansı
2-) hosting paketleri
ve her gun yuzlerce ziyaretci kazanacaksınız

isteyenler tıklananlar bolumumuzde top10 hit gonderdigimiz
siteleri ve
ayrıntılarda tum siteleri gorebilir...

Yeniden Tesekkurler :)

G

guajira

Misafir
ya hocam hafızamın zayıflığına ver ama yarışmanın tam içeriği neydi? tasarım açısından iyi siteler mi seçilcekti? benimde kazanma şansım varmı? :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin kazanma sansı var.

tasarım, icerik, vb bircok etken yarısma sonlarına dogru kaliteli webmaster adaylardan olusacak bir juri tarafından once yawhoo.net e sonra yawhoo.net de son sozu vermesi acısından onay verilen siteleri Ana Odul Sponsoru Olan Academy English Yurt Dısı Egitim Danısmanlık sirketine iletecek...

Yani yasamadan gectikten sonra imzayı Cumhurbaskanı atacak :)

p.s: kisi isterse yarısmadan cekilebilir, sadece gonderdigimiz hitlerden faydalanabilir
bize mail ile ulastıgında kisinin konu ile ilgili statusu kendi istegiyle degisecektir.

G

guajira

Misafir
hadi hayırlısı. gerçekten kaliteli işler çıkaran işler çıkaran arkadaşlar katılsınlar bence. bedavadan ingiltere seyahati kaçmaz yani:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5