İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yarismaca.com satış ortaklığı

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarismaca.com satış ortaklık sistemi Yarışmaca Satış Ortaklığı adresinde hayata geçti. Sistemimiz kazanç oranınızı kendinizin belirleyebildiği, hem ziyaretçilerinize hem de size kazandıran bir sistemdir. Hem üye başına hem de satış başına ücret verilmektedir, bunun yanında ziyaretçilerinize indirim imkanı sunabilen tek sistemdir.

• Sitenizden göndereceğiniz ziyaretçilerin sitemizde aktif üye olmaları karşılığında her biri için hesabınıza 0,18 YTL eklenir.
  • Gönderdiğiniz ziyaretçiler elit üye olursa, alım başına %10 - %30 arasında sizin belirlediğiniz komisyonu almaya hak kazanırsınız. Örneğin sizin gönderdiğiniz birisi 77YTL lik bir paket aldığında, siz komisyon oranınızı %30 ayarladıysanız bu size tek bir işlemde 23,10YTL kazandırır.
  • Siteniz üzerinden dağıtacağınız kupon kodu ile alışveriş yapan müşterileriniz sizin belirlemiş olduğunuz oranda indirim kazanırlar. Bu kupon kodunu hali hazırda yarışmaca.com üyesi olan kullanıcıların da kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinize Ödüllü Yarisma - 500 Soru için indirimler uygulayarak hem onlara karşı prestij kazanır hem de kazanç elde edersiniz.
  • Satış ortaklığı kontrol panelinizden ödeme dilimlerinizi aylık, haftalık veya özel olarak belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ödeme diliminde biriken kazançlarınız ilk Salı günü hesabınıza yatırılır.
  • Minimum ödeme miktarı 10 YTL'dir. Ödeme limitinizi daha yukarı çekmek sizin elinizdedir.
  • Eklenen siteler 10'lu gruplar halinde sisteme kabul edilmektedir, kontrollü bir şekilde ilerlemek ve her siteyi çalışır durumda inceleyebilmek için bu uygulama yapılıyor. Her hafta yeni kontenjan açılacaktır.

Aktif Üye spam üyeliği engellemek için geliştirilmiştir.Kayıt olan her kullanıcının sistem içi hareketleri izlenir, belli limitlere ulaşmayan kullanıcılar geçerli kullanıcı sayılmazlar ve aktif olmamış üye kaydı olarak size görünürler. Aktif olmayan üye/Aktif üye oranı çok yüksek olan satış ortaklarının ortaklıkları iptal edilir. Metin reklamları e-posta ile spam veya web üzerinden spam yaparak kazanç sağlamaya çalışanlar sistemden derhal çıkarılır. Spam üye göndermeyip normal üye gönderdiğiniz müddetçe bu konuda tedirgin olmanıza gerek yoktur.

Yarışmaca Satış Ortaklığı adresinde sitenize ekleyeceğiniz görseller yayınlanmaktadır.

Foruma sistemle ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için katıldım. Her türlü soru ve sorununuzda cevap vermeye çalışacağım. Forumu günlük takip etmekteyim, en geç 1 iş günü içerisinde sorularınızı cevaplamaya çalışacağım, bu süreden dolayı göstereceğiniz anlayış için teşekkürler.

ps: Lütfen konuyu takip edip sorulmamış ya da yazılmamış detayları yazarsanız başlığı fazla kirletmemiş oluruz. Konuyla ilgili yorumlarınızı almak için değil, sorularınızı cevaplamak için buradayım ;)

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yarışmaca Satış Ortaklığı dün itibariyle ilk ödemelerini yaptı. Toplam 10 başvurmuş siteden 8 tanesi ortaklık sistemine kabul edilmişti. Bunlardan ödeme için hak kazananlara ödemeleri dün iletildi. Ödeme alan arkadaşlardan bu foruma üye olanlar diğer arkadaşlarına bilgi verirlerse sevinirim.

Konuda belirttiğim aktif üyelikle ilgili de oluşan istatistikleri söyleyeyim. 2 hafta içerisinde sistem üzerinden yapılmış olan toplam 458 üyelikten 455'i aktif üye olmuş.

Kupon kodu kullanımında da reklam koyma zorunluluğu bulunmadığını, kupon kodlarını mesaj olarak da bloglarınıza veya sayfalarınıza tanıtım şeklinde yazabildiğinizi hatırlatmak isterim.

Herkese bol kazançlar dilerim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemin ne oldugunu anlayamadım ne sattıgınızı çözemedim daha doğrusu.. elit üye olmak veya olmamak arasındaki farklar nelerdir açıklamanız mümkünmü...

konu dışı:

firar nickini benden önce kullanan bir insan yokken şimdi niye her yere biri gidip firar nickiyle kayıt olur anlamam ki:(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım bir nevi gold üyelik ( paralı üyelik ) satış komisyonlugu sanırım

normal + elit 2sine ödeme yapılıyormu yoksa 2 sinden birini seçmek lazım. yanai sırf normal üye yapmak 0,18 almak yada sadece elit üye olursa para almak gibi =?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir nevi gold üyelik ama bu gold üyelik satın alan insana ne gibi avantajlar sağlıyor bunu çözemedim...

ayrıca şimdi ben 60. soruya kadar hiç yanlış yapmadan geldim 100e tamamlarsam hediye alıcakmıyım sitede neyin nasıl yürüdüğüne dair hiç bir şey bulamadım :) 3. sezon bitti diyor.. 4. sezonun birincisi çıktımı? ilan etmiyormusunuz? 5. sezon ne zaman başlıcak falan ...

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Sorularınıza sırayla cevap vermeye çalışacağım, lütfen tam anlatamadığım yerleri tekrar sorunuz.

sistemin ne oldugunu anlayamadım ne sattıgınızı çözemedim daha doğrusu.. elit üye olmak veya olmamak arasındaki farklar nelerdir açıklamanız mümkünmü...

Elit üyelik avantajlarını http://www.yarismaca.com/elitlik adresinden inceleyebilirsiniz. Kısaca elit üyelikle kullanım kolaylığı, sohbet ve yarışmaya devam etme özellikleri kazanılmakta. Sistem üzerinde bulunan grup olarak yarışma ve herkese aynı soruların çıkıyor olması özellikleri düşünüldüğünde sohbet ortamının ve elitliğin önemi artıyor.

normal + elit 2sine ödeme yapılıyormu yoksa 2 sinden birini seçmek lazım. yanai sırf normal üye yapmak 0,18 almak yada sadece elit üye olursa para almak gibi =?

Evet her ikisine de ödeme yapılıyor. Herhangi bir seçim yapmanıza gerek olmuyor. Gönderdiğiniz kişi normal üye olduğunda 0,18 ytl kazanıyorsunuz, aynı kişi elit üye olduğunda ek olarak komisyon kazanıyorsunuz.

ayrıca şimdi ben 60. soruya kadar hiç yanlış yapmadan geldim 100e tamamlarsam hediye alıcakmıyım sitede neyin nasıl yürüdüğüne dair hiç bir şey bulamadım 3. sezon bitti diyor.. 4. sezonun birincisi çıktımı? ilan etmiyormusunuz? 5. sezon ne zaman başlıcak falan

Sistemde yanlış yapmanızın hiç bir önemi yok. Doğru cevabı bulmak için istediğiniz kadar yanlış yapabilirsiniz. Şu anda önde gitmekte olan yarışmacılar (http://www.yarismaca.com/sira) aynı zamanda en fazla yanlış yapan yarışmacılar listesinde (http://www.yarismaca.com/sira/azimli) bulunuyorlar. Ödül kazanmak için soruyu ilk cevaplayanlar arasına girmeniz gerekiyor. Örneğin 100. soruda ilk cevaplayan 50 kişiye ödül verildi. An itibariyle 100. soruyu doğru cevaplayan kişi sayısı 768 olarak görünüyor, bunlardan ilk o soruyu doğru cevaplayan 50 kişiye ödül verildi ve kazananlar yedek listeleri ile birlikte ana sayfamızdan duyuruldu. Şu an 242. soruya ulaşılmış durumda, büyük ödülleri ise 500. soruya ilk ulaşıp doğru cevaplayanlar kazanacaklar. Az önce size verdiğim adresten anlık sıralamaları takip etmeniz mümkün. Sistemde tüm işlemler şeffaf olarak görülebiliyor. Sıralamada bulunan herhangi birinin profiline tıklayıp hangi soruyu ne zaman geçtiğini görebiliyorsunuz.

Bu güne kadar 3 normal, 1 de deneme sezonu tamamlandı, şu an 4. sezon devam ediyor. Tamamlanmış sezonlara http://www.yarismaca.com/sezon/ adresinden ulaşıp verilen ödülleri, kimlerin kazandığını, o sezonlarda sorulan soruları inceleyebilirsiniz. en son tamamlanan 3. sezonun birincisi ve ilk 3 sırası ise ana sayfadan ilan edilmiş durumda. 5. sezonun ne zaman başlayacağını bizler de bilemiyoruz, 4. sezonun tamamlanması yarışmacıalrın performansına bağlı, 4. sezon tamamlandıktan sonra 5. sezon için tarih açıklanıp yarışmacılara duyurulacaktır.

Anlattıklarınızdan sistemin işleyişi ile ilgili yeterli bilgiyi sayfalarımız üzerinden iyi lanse edemediğimiz izlenimini aldım ve bunu ilgili birimlerimize ilettim.

Saygılarımla

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soru 154:türkiye cumhuriyetinin kapatılan ilk partisi ?

cevap:
TERAKKİPERVER CUMHURİYET FIRKASI

şimdi ne anlamda kapatılması? mahkeme kararıyla kapatılmasımı? yarım saattir araştırıyorum canım çıktı:) bilen varsa açıklayabilirmi arkadaşlar.. ben bu partinin mahkeme kararıyla kapatıldığına dair birşey bulamadım bu parti kendinimi kapadı kapatıldımı:)

by_ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 10 ytl lik ilk ödememi aldım. şimdi de günde ortalama 400 ün üzerinde tıklama ve 30 ile 40 arası üye kazandırıyorum. Ortalam 5 ytl kazandırıyor....

Ödemeler devam ederse güzel bir ortaklık sistemi...Ben tuttum...

İyi çalışmalar...

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
soru 154:türkiye cumhuriyetinin kapatılan ilk partisi ?

cevap:
TERAKKİPERVER CUMHURİYET FIRKASI

şimdi ne anlamda kapatılması? mahkeme kararıyla kapatılmasımı? yarım saattir araştırıyorum canım çıktı:) bilen varsa açıklayabilirmi arkadaşlar.. ben bu partinin mahkeme kararıyla kapatıldığına dair birşey bulamadım bu parti kendinimi kapadı kapatıldımı:)

Hocam, Şeyh Sait isyanının yayılmasına sebep olduğu ve gericilerin barındığı bir parti konumuna geldiği için 1925 yılında yayınlanan tahrir-i sükun kanunuyla TBMM tarafından kapatıldı. Şuan partileri anayasa mahkemesi kapatıyor. Ama anayasa mahkemesi 1961 yılı anayasasıyla birlikte kuruldu. Yani daha öncesinde TBMM kapatıyordu.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ortaklık sistemini denemek için üye oldum google reklamlarından sıkıldım
onay geldi siteye yerlerştirdim bakalım hayırlısı ama bannerler hoşuma gitti baya çeşit var
tabi biraz daha ilgi çeken ve acık renkler kullanılması daha da ii olur

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi biraz daha ilgi çeken ve acık renkler kullanılması daha da ii olur

Bazı bannerlarda Reklam kodunuzu oluşturma bölümünde arka plan rengi seçebiliyorsunuz :) Arka plan renkleri arasında parlak renkler de bulunuyor, yeni banner siparişleri bu hafta verildi, 1-2 hafta içerisinde yeni reklamlar sisteme eklenmiş olur.

Bol kazançlar dilerim.

by_ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen haftaki ödemelerdeki aksama geçicidir inş.

İçeride yaklaşık 70 ytl var. Ödeme bekliyorum.

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ödeme talebiniz incelemeden geçirilmiş, aksama o nedenle olmuş, Salı günü her iki ödeme talebinizin miktarı da hesabınızda olacak ;)

Saygılarımla

Geçen haftaki ödemelerdeki aksama geçicidir inş.

İçeride yaklaşık 70 ytl var. Ödeme bekliyorum.

getpass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam. referanslı linki sadece kayıt olduğumuz siteden yani 1 siteden mi yayınlayabiliyoruz yoksa aynı linki istediğimiz kadar sitede yayınlayabilir miyiz? ayrıca sadece sitelerde mi yayınlayabiliyoruz yoksa msn'de ya da mail yoluyla falan da yayabilir miyiz?

ukmutupitna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı kurallarınız biraz tuhaf geldi bana, pasif üye sayısı/aktif üye sayısı oranı ile ilgili olan mesela, sitenize kayıt olan üyelerin aktifliğini sağlamak reklam yayınlayan sitenin mi yoksa reklam veren site olarak yarısmaca.com sorumluluğunda mı olması gerekli?

Bence yarısmaca.com'da olmalı....

smutlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Sırayla sorularınızı cevaplamaya çalışacağım, eksik bilgi verdiğim veya hatalı anlattığım bir konu olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.

@by_ram
Bugün sistemdeki tüm ödeme talepleri ödenmiş, sizin de iki ödeme talebiniz eft yapılmış ;)

selam. referanslı linki sadece kayıt olduğumuz siteden yani 1 siteden mi yayınlayabiliyoruz yoksa aynı linki istediğimiz kadar sitede yayınlayabilir miyiz? ayrıca sadece sitelerde mi yayınlayabiliyoruz yoksa msn'de ya da mail yoluyla falan da yayabilir miyiz?

Referans kodlarını (spam yapmamak kaydıyla) istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz. Msn üzerinden, telefonla veya sohbette kupon kodunuzu verebilirsiniz, kupon kodları hem size hem de verdiğiniz kişilere para kazandırmakta :)

Bazı kurallarınız biraz tuhaf geldi bana, pasif üye sayısı/aktif üye sayısı oranı ile ilgili olan mesela, sitenize kayıt olan üyelerin aktifliğini sağlamak reklam yayınlayan sitenin mi yoksa reklam veren site olarak yarısmaca.com sorumluluğunda mı olması gerekli?

İlk mesajda da belirttiğim gibi aktif üyeliğin amacı spam üye yapılmasını engellemektir. Spam üye göndermediğiniz müddetçe bu konuda en ufak bir endişeniz olmasına gerek yok;) Sistemi kullanmakta olan kişilerden bu konuda bilgi de alabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar dilerim
Saygılarımla

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olumlu/olumsuz herhangi bir yanıt gelmedi üyelik onayı için ?..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5