İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yarışmalar Dünyasına Hoşgeldiniz.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İnternetteki ödüllü yarışmaların listesi

www.beygir.com
At yarışları ile ilgili bir site. Yarışları sanal olarak tahmin edip çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Ben 2 yıl önce bu siteden nokia 5110 cep telefonu ve 6 aylık Superonline paket kazanmıştım. Ancak üyelik ücretli. Ama en güvenilir sitelerden biri.

www.beygir.com/hk
Hong kong at yarışları ile ilgili bir site. Çeşitli sanal oyunları oynayıp çeşitli hediyeler kazabiliyorsunuz. Ben daha önce bu siteden hp 3420 yazıcı, fly tv kartı, beygir.com üyeliği, kitap gibi hediyeler kazandım. Ama maalesef bu siteye de üyelik ücretli.

www.mackolik.com
Türkiye,Almanya,İspanya,İtalya,İngiltere;Fransa liglerinde oynanan maçları tahmin edip sanal oyunlar oynuyorsunuz. Lig sonunda ise dereceye girenlere çeşitli hediyeler veriyorlar.
Ben bu siteden geçen sene 17 Karton Malboro sigara kazanmıştım. Bu sene ise 3 kullanıcı ile oynuyorum. İlk sırada ben varım. Yine sigaralar benim gibi gözüküyor. Ama bu siteyede üyelik ücretli.

www.turkbingo.com
Noter tescilli bir sayısal loto sitesi. Üyelik ücretsiz. Ben daha önce bu siteden sinema bileti, beygir.com üyeliği, Kuşadası tatili kazanmıştım. Ama hergün puan toplayıp hediye kazanmak için biraz sabretmeniz gerekli.

www.matrixportal.com
Bilgi yarışması düzenliyorlar. Her ay ilk 3 e girenlere çeşitli hediyeler veriyorlar. Bu ay birinciye nokia 2100 cep telefonu veriyorlar. Üyelik ücretsiz.

www.sivilcelerim.com
Üyelik ücretsiz. Her ay oyunda ilk 10 dereceye girenlere tişört hediye veriyorlar. Ben daha önce tişört kazandım. Ama başka aylarda iki defa başkalarının yerine ilk 10 kişi arasına girdim. Mail adresime kazandığıma dair yazı gönderdiler. Bu yazıyı cevapladım. Ama kazanan kişilerin tişörtlerini göndermediler. Güvenilir mi değil mi artık siz karar verin.

www.bigglook.com
1.ligdeki maçların skorlarını çeşitli şekillerde tahmin ediyorsunuz. Her haftanın birincisine hediye veriyorlar. Ayrıca lig sonunda 1. olacak kişide hediye veriyorlar. Üyelik ücretsiz.

www.migros.com.tr
Her 15 günde bir indirimli bir migros ürününü soruyorlar. Doğru yanıt veren kişi sayısının tam ortasındaki kişi o hafta belirtilen hediyeyi alıyor. Ben daha önce plaj havlusu kazandım. Hediye 3 gün içinde adresime geldi. Güvenilir.

www.sokakta.com
Mail listesine kayıt oluyorsunuz. Size çeşitli etkinlikler ve konserlere katılma şansı veriyorlar.

www.hobievi.com
Mail listesine kayıt oluyorsunuz. Her ay çekilişle 1 kişiye 10 milyon Tl’lik hediye çeki veriyorlar. Bana bir kere çıkmıştı. Hediye çekinin kodunu mail adresinize yoluyorlar.

www.araba.com
Her ay başka bir trafik levhası soruyorlar. Her ay bilenler arasında bir kişiye 3 aylık Superonline paket veriyorlar.

www.superonline.com
Suıperonline’nın super lig oyunu her ay devam ediyor. Her ayın en yüksek puanını alan 5 kişiye sırasıyla çeşitli hediyeler veriyorlar. Üyelik ücretli.

www.superonline.com
Superonline’nın bilgi yarışması. Her hafta birinciye 250 milyon. Her ayın birincisine 2 Milyar para ödülü veriyorlar.Üyelik ücretli.

http://Fantezifutbol.nvtmsnbc.com
Her haftanın birincisine Adidas top ve yabancı bir takımın orijinal formasını veriyorlar. Üyelik ücretsiz.

www.koaka.com
Her hafta yeni bir çekiliş var. Çekilişe ortalama 20 bin kişi katılıyor. Sadece 1 kişiye hediye veriyorlar. Çıkması biraz zor ama çıkarmı çıkar.

www.internettv.gen.tr
Her hafta trt de yayınlanan internet tv programında çekiliş yapıyorlar. 10 kişiye çeşitli bilgisayar malzemeleri veriyorlar.

Kim 500 Milyar
757 1 888 numaralı telefonu turkcell hatlı cep telefonunuzdan arıyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam 5 soruya en hızlı cevabı verenler. Kanal D de yayınlanan kim 500 milyar ister yarışma programına katılıyor. Her arama 20 kontör. Ben 2 sene önce bu yarışmaya katılıp 2 Milyar TL para kazandım. Parayı 1 hafta sonra hemen veriyorlar.

www.turkiyeyarisiyor.com
Trt de yayınlanan Türkiye yarışıyor programına katılmak için bu adresi ziyaret edip gerekli başvuruyu yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu programa soru gönderebiliyorsunuz. Yayınlanan her soru size en az 50 Milyon TL para kazandırıyor.

www.yarismaonline.com
Çeşitli yarışmalar var. Birincilere çeşitli hediyeler veriyorlar.

www.fotografyarismasi.com
Fotograf gönderiyorsunuz. Eğer fotoğrafınız en çok oyu alırsa güzel bir hediye kazanıyorsunuz. Ben bu siteden kazana kazana bir ampül kazandım :) Philips Ulc Ampül

www.benbilirim.com
Bilgi Yarışması sitesi. Her hafta kazanana kitap ödülü veriyorlarmış. AMA YALAN. Ben daha önce 2 defa kazandım. Ama 1 kitap bile yollamadılar.

www.grafi2000.com
Anasayfa da ödüllü bir oyun. İlk 3 sıraya girerseniz ödül kazanıyorsunuz. Ben daha önce 3. oldum. Ne hediye kazandım ne zaman gelecek diye mail gönderdim. Ama cevap veren bile olmadı. Hediyemi de göndermediler.

www.teba.com.tr
Teba Club e üye olup kurabiye topluyorsunuz. Topladığınız bu kurabiyeler karşılığında katalogtaki istediğiniz hediyeyi seçebiliyorsunuz.

www.kitapyurdu.com
Kitap yurduna üye olup siteyi tavsiye edip ve kitaplara yorum yazarak puan kazanıyorsunuz. Bu puanların karşılığında katalogta bulunan istediğiniz kitabı seçebiliyorsunuz.

www.yesemek.com
Bu adresteki reklam linklerine tıklayarak puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız belli bir miktarı geçtikten sonra bu siteden cep telefonunuza ücretsiz sms-logo-melodi gönderebiliyorsunuz.

www.burdayim.com
Ödüllü bilgi yarışması var. Her haftanın 1.,2. ve 3.süne çeşitli hediyeler veriyorlar. En iyi söz en iyi şiir ve en iyi düşünce gibi yarışmalar var. Buraya sizde söz veya şiir gönderiyorsunuz. Oylamada sizin gönderdiğiniz şiir veya söz 1. olursa her hafta çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.

www.turkcell.com.tr
Turkcell bu ay online işlem merkezi, sesli yanıt sisteminden ve çeşitli kanallardan işlem yapan üyeler otomatik olarak çekilişe katılmaya hak kazanıyorlar. Çekilişle tam 150 kişiye ericsson p800 cep telefonu veriyor. Kime çıkarsa o yaşadı :)

www.tebesir.com
Bazen bu sitede çekilişler oluyor. Kazanan kişilere hediye veriyorlar.

www.sanalmuze.org
Ödüllü yarışma var. Sorular soruyorlar. Siteyi gezerek sorulara cevap veriyorsunuz. Doğru cevap veren ilk 20 kişiye hediye veriyorlar.

www.fanatik.com.tr
Ödüllü yarışmaları var. 1.Futbol Liginde oynanan maçları tahmin ediyorsunuz. Haftanın ilk 11’ini tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Kazanan kişilere bjk-gs-fb takımlarından istedikleri takımın numaralı maç biletini kazanıyorsunuz.

www.aria.com.tr
Arianın maçın starı yarışması fb-gs-ts sahasında oynadıkları maçlarda maçın starını seçerek oy veriyorsunuz. Maçın starını bilen ve en çok oyu atan ilk 3 kişiye orijinal takım forması sonraki 3 kişiye maç bileti sonraki 3 kişiye ise aria mobil club kart veriyorlar.

www.coca-cola.com.tr
Her hafta maçın kahramanı yarışmasında maçın kahramanını seçmek için oy veriyor ve çekilişe katılıyorsunuz. Her hafta bir kişi portekiz’e Avrupa futbol şampiyonasını izlemeye gidiyor.

Digiturk
Digiturk’te her 1.lig maçının canlı yayında 2.yarıda başlayan maçın kahramanı yarışmasına sms ile maçın kahramanını gönderiyorsunuz. Çekilişle bir kişiye hediye veriyorlar.

www.puzmo.com
Puzzle sitesi. Her ay yeni bir oyun var. En kısa sürede yerleri karışık olarak verilmiş yap-bozun en kısa sürede yapan kişiler hediye kazanıyorlar.

www.etietieti.com
Her ay eti oyununda birinci olan kişilere eti’den hediye paketi veriyorlar.

www.sinema.com
Her hafta sinema sorusu soruyorlar. Bilen kişiler arasından çekilişle hediyeler veriyorlar.

www.neokusam.com
Kitap ödüllü yarışma var

www.sporyorum.com
nokia 2100 cep telefonu veriyor ama nasıl veriyor. 1.ligde oynanan 9 maçın 8 tanesinin skorunu doğru tahmin eden herkese 2100 cep telefonu veriyorlar. çok zor.. :(

www.muzikkutusu.com
1 kişiye domain 5 kişiye hosting veriyorlarmış

www.indirim.com
Her hafta çekiliş var.

http://www.dancentrum.com/
sadece ödüllü anket var
-----------------

H E R K E S E B O L Ş A N S L A R

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
herbalife_tr arkadaşımızın bir yanlışını düzeltmek istiyorum. ilk 1000 kişiye değil üye olan 1000.kişiye uçak bileti veriyorlar.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sizlere 2 hafta önce söylediğim turkcell'in düzenlemiş olduğu maxi mesaj kampanyasına sizde katılın sony ericcson t300 kazanın demiştim katılan iki arkadaşımda sony ericsson t300 cep telefonu kazandılar sizde katılsaydınız size çıkabilirdi.
benim sözümü dinleyin diyorum ben sizlere :)

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.karebulmaca.com/
ödüllü bulmaca servisi

ABONE PAKET SEÇENEKLERİMİZ:
Günlük Abonelik : 2.000.000 Tl.
(Bir Giriş Hakkı Vardır)
Haftalık Abonelik : 10.000.000 Tl.
(Yedi Giriş Hakkı Vardır)
15 Günlük Abonelik : 20.000.000 Tl.
(Onbeş Giriş Hakkı Vardır)
1 Aylık Abonelik : 30.000.000 Tl.
(Otuz Giriş Hakkı Vardır)

Benim sahsen işime yaramaz....
Her aksam 30 milyon veriyor..
------------------------------------------------

http://www.sozola.com/yarisma.htm

Makale yazanlar için

Ö d ü l l e r
Birinciye : Umre Ziyâreti bütün masrafları
İkinciye : Umre Ziyâreti gidiş-geliş uçak bileti
Üçüncüye : 500.000.000 TL

Buda beni sarmadı
---------------------------------------------

http://www.afiyetolsun.net/dosya/yarisma/yarisma.asp

çok fazla kişiye hediye dağıtıyor. yemek tarifleri yolluyorsunuz.
hoş bir site..
-----------------------------------------------

YA BU TEBA DA HOŞ SİTEYE BENZİYOR.

----------------------------------
ibrahim hotele benim ismimi yazdırarak giriş yapıcaksın
muhittin kılıçaslan
T1-068205

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitap ödüllü bilgi yarışması

http://www.herseynet.com/

Üyelik (3000. Üyemiz Yarım Altın Kazanacak!)
Herseynet.com üyelik sistemine geçti. Üstelik hediye puanlı. Gezdikçe, katıldıkça, tıkladıkça kazanacaksınız. Tüm servislerimizden, yarışma ve hediye puanı kazanma programımızdan yararlanmanızı sağlayan üyeliğimiz ücretsizdir

www.baskuda.com.tr e devamlı bakın...

C

CaptureManiac

Misafir
ibrahim hakikaten iyi iş çıkarmışsın.
sağlam koleksiyon.
tebrik ve teşekkür ederim.

not: o kadar ödülü kazanmaya kastığına göre sabırtaşı gibi adamsın heralde :)

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.freesb.com :Bir ücretsiz fotbol yasakpara sitesi herkesi her pazartesi 1000$ sanal para veriyorlar bu parayi yasakpara oynayarak pazar gecesine kadar en yüksek yapab ilk 10 kisiye para ödülü var 11-50 arasina girenlere t-shirt gönderiyorlar.Ben bir ara 22. oldum t-shirtü bir haftada gönderdiler hemde kanadadan...Bol sanslar.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
9.cep telefonumu dün kazandım
benim için biraz zor oldu
ama iyi oldu
siemens c60 :)
---------------------------------------------
kazandığım hediyelerin değeri 5462$ olmuş ya

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
eğer sabır taşı gibi birisi olsam bu kazandığım hediyelerin nerdeyse 2 katını kazanırdım. çok sabırsızım yani :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.freesb.com sitesine üye olduk ama nereden oyunları oynuyacağız.
biraz bilgi verebilirmisin. tam bana göre bir siteymiş be. ilk 10 girerim.
hesabımda şu anda

Customer Name : IBRAHIM KOKNAR
Current Balance : FS$ 0.00

neden 0 dolar var.

---------------------------------------------------------------------------
böyle sitelerde hep dereceye girerim.
aşağıdaki sitede de 605 kişi yarışıyor. hem birinci hem ikinci hem üçüncüyüm. çok açgözlüyüm yani :)

http://www.mackolik.com/user/login/?url=/sanal/sanallig/top10/default.asp?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5