İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaş Sınırı

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadşlar ben 17 yaşınadyım adsenseye kendi adım ile üye oldum. herhangi bir sorun çıkarmı 18yaş altı olmuormuş galiba üye liğim aktifleşince panelden ad soyad adres felan değiştirebiliyormuyum :D :(

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgilerinizi değiştiremezsiniz.

ama gelen çeki bir tanıdığınıza cirolayıp alabilirsiniz.
ya da çeki 18 yaşını doldurana kadar bekletip ondan sonra alabilirsiniz..

saygılar..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani çek benim adıma geldiği halde 18yaşından büyük birine aldırabilirmiyim

P

PRicon

Misafir
evet , Velin ile beraber gidip bozdurcaksın , Velin senin adına bişi imzalıcak çek karşılıksız çıkarsa vs. bizle muhattap olun çekteki isim olan oglumuz ahmetcan'la degil diye birşey imzalıcaklar !

not olarakda ekliyim yabancı çeklerde cirolatma olmuyo diye biliyorum ,

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PRicon' Alıntı:
evet , Velin ile beraber gidip bozdurcaksın , Velin senin adına bişi imzalıcak çek karşılıksız çıkarsa vs. bizle muhattap olun çekteki isim olan oglumuz ahmetcan'la degil diye birşey imzalıcaklar !

not olarakda ekliyim yabancı çeklerde cirolatma olmuyo diye biliyorum ,

Nasıl olmaz...
Çek tahsil olurken bankaya cirolamıyor musun?

P

PRicon

Misafir
isime cirolatmadan bahsediyorum , ayrıca öyle diye biliyorum dedim ... demek ki yanlış biliyomuşum !

U

ulukislali

Misafir
Yabanci cekleri cirolama oluyor mu, olmuyor mu simdi? Bu konuyu tam bilen var mi?

P

PRicon

Misafir
eger 18 yaşından küçüksen çekini yukarda dedigim gibi bozuyorlar ,

eger 18 yaşından büyüksen ne sorun kalıyo ? cirolsan ne , cirolamasan ne ?

U

ulukislali

Misafir
Almanya'ya gelen bir ceki, belki cirolayip, Türkiye'den baskasi tarafindan alinmasini istiyorsam?

P

PRicon

Misafir
cirolatırsın , ben cirolatılmıyo diye biliyodum isime ... cirolatılıyomuş ...

U

ulukislali

Misafir
Pricon, tesekkürler verdigin bilgi icin. Peki sunu da biliyor musun? Bir cek belli bir zaman icerisinde mi bozdurulmalidir? 3 ay, 5 ay sonra bozdurma oluyor mu? Yoksa zaman asimina ugrayabilir mi?
Bu soru 17 yasindaki genc icin de ilginc olabilir. Ceklerini biriktirir, 18 yasina gelince kendisi alir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5