İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yasal Mp3 Sitesi (Tvde Gördüm)

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tvde bir kanallda dikkatimi çekti gülüp geçtim ama adres aklımda kaldı. sanırım gerçekten yasal. linki veriyorum
http://www.hermuzik.com/

doğruluğunu bilemem artık...

O

odevturk.com

Misafir
Bu şarkının MP3 download ücreti KDV Dahil 0,5 YTL (50 Ykr)'dir.

güzel sistem kurmuşlar yazık :)

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
albünden pahalıya gelecek tamamını indirsen :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Album almaya yonlendirmekten ziyade, sadece begendigin parcalari alma imkani veriyor.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde mp3 indirenler, popüler tekil parçayı indiriyorlar.
Bu yüzden yapılan birşey bu.
Yoksa zaten albümün tamamını yasal olarak dinlemek isteyen birisi öncelikle cd 'yi tercih edecektir..

Bu arada Top 10 Yabancı listesi komiğime gitti, La Is La Bonita parçası yanlış bilmiyorsam 2000'lerde kalmamış mıydı.. Remix olsa belki ama orjinal hali. Zannedersem sadece yasal hakları ellerinde bulunduran müzik firmalarıyla anlaştıkları için kısıtlı bir liste olmuş (hem yerli hem yabancı parçalar).

Yakında mp3 siteleri buradaki sample kısımlarını da çalıp, gelen ziyaretçilerine dinletirlerse hiiç şaşırmam ;)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+1907 diyorum.

Günümüzde albümler tek parçalık oldugundan albüm almak yerine,
O tek parçayı almak daha mantıklı. O tek parçada radyolarda günde 10 kez çalınınca baygınlık getiriyor dinlemek.

Bu sebebten bu sitenin pek iş yapacağını sanmıyorum.Güzel bir proje ama Türkiye şartları için erken bir proje.

Kredi kartımız yoksa ,şarkıyı indirmek için turkcellden 6sms karşılığı şifre alacakmışız. :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yinede güzel bir olay. keşke herşey böyle yasal yoldan yürüsü.. tek parça falan ama olsun oda iyidir..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hermuzik olayını pek sevmedim bannerı tıklıcamda ordan gidecek ortaklık kodu olmalıydı..

D

doLob

Misafir
acaba bende paypal uzerinden mp3 satisi yapsam tutarmi

300 gb dan daha fazla mp3 arsivim var ama bunu nete yuklemek sorun olur sanirim

T

tahtakale

Misafir
Müyap ilk lisans anlaşmasını power gurubu ile yaptı. 30 Ocak tarihinde www.powerclub.com.tr adresinden şarkı başına 1 ytl den indirme yapılabilecek.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu olay çok doğru bir olay.İnsanların internet hesapları olmasını sağlayacak ve teknolojiyi geliştircek.Ayrıca sanatçılar daha güzel şarkılar yapcaklar.Laf olsun diye şarkı olmayacak.

Gerçi MP3 ün önüne geçilemez ama hakkıyla bir olay olacak.

C

Cobra

Misafir
Bunlara inat 100 tane domainle 100 tane mp3 sitesi yapacağım. Zaten hazırda 100 GB mp3 yüklü serverimin birinde.. :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Cobra' Alıntı:
Bunlara inat 100 tane domainle 100 tane mp3 sitesi yapacağım. Zaten hazırda 100 GB mp3 yüklü serverimin birinde.. :D

Al iste...
Bir ata sozu vardi ama hatirlamiyorum, al birini vur oburune miydi neydi...

C

Cobra

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Al iste...
Bir ata sozu vardi ama hatirlamiyorum, al birini vur oburune miydi neydi...
Bir atasözü daha var, "uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş"
Türkiyede Millet 300 YTL ye ev geçindiriyor.. Albüme 15 ytl verecek halde değil burada insanlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5