İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yasal mp3 sitesine bakın :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet arsız bizde burda oturmuş 2 yada 3 ayda 100 dolar alıcaz diye seviniyoruz.hergün bunları görmekten sıkıldım ne biçim iştir.ödeme zamanı google bu siteleri dolaşmazmı.bilmiyorum ondan sordum yani bide bastıra bastıra neon ışıkla süslemişler

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet arsız bizde burda oturmuş 2 yada 3 ayda 100 dolar alıcaz diye seviniyoruz.hergün bunları görmekten sıkıldım ne biçim iştir.ödeme zamanı google bu siteleri dolaşmazmı.bilmiyorum ondan sordum yani bide bastıra bastıra neon ışıkla süslemişler

BENDE google benzer bi durum farklı içerikteki bi siteydi için mail attıgımda o siteyle özel anlaşma yapılmış olabileceginden ve bu tür bilgilerin gizliliginden bahsetti

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım mp3 satışları ıyi gıtmıyor :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar gerçekten isi bilmiyorsunuz. google tabi ki bir süre ses etmez. yapmanız gereken oraya reklam veren sitelere mail atarak bakın reklamınıza zorla tıklatıyorlar demek. bir de ekran görüntüsü ekleyin. sizin yerinize adamlar uğrassın ve daha etkili olsun. bir kaç kere de f5'e basın sitede, diğer reklam verenlere de mail atın tamamdır :p bakın sonra oradan o yazı kalkıyor mu kalkmıyor mu.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık olsunya hemen şikayet etmek lazım okadarda olmaz be kardeşim

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar nazikmiş canım, ilginizi çeken reklama tıklayın diyolar koptum.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki arkadaşlar bu adamların adsense ile özel bir anlaşmaları var desek, bu tür şeyler o zaman serbest mi ki? aceba.

saho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle ama google neden zengin olsunki bırakın türkler yesin tanımıyorum site sahibini ama adam kazansın yani bize bir zararı yok tepkiniz biraz yerli ama garipte google ki sizin hesaplarınızı habire banlıyor benim hesabımı başkası yayınlıyor sitesinde onu kapatıyor ki sanki google nin onu kapatma teknolojisi yokmu var ama yapmıyor google de işin hilesinde zaten : )

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
saygı duyarım:) fakat atladığın küçük bir konu var , google zengin olmazsa senide zengin edemezki:D
öyle ama google neden zengin olsunki bırakın türkler yesin tanımıyorum site sahibini ama adam kazansın yani bize bir zararı yok tepkiniz biraz yerli ama garipte google ki sizin hesaplarınızı habire banlıyor benim hesabımı başkası yayınlıyor sitesinde onu kapatıyor ki sanki google nin onu kapatma teknolojisi yokmu var ama yapmıyor google de işin hilesinde zaten : )

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bakın hiçbiriniz ploop gibi reklamveren bazlı düşünmüyorsunuz. reklamveren hileli hitleri kabul etmez. reklam vermez. ve yayınlayacak reklam bulamazsın normal olarak. ayrıca bu bir hile mi değil mi?. hile. tıklamaya teşvik.

"tanımam ama türk kazansın" demek, hakeden başka türk kişilerin kazanmasını baltalamak demek.

belki o reklamlar o sitede teşvik sayesinde tıklanmasa gelip senin veya muhtaç birinin sitesinde tıklanacak ?

saho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok mesala php konusunda adam birisine 1- yardım ettim 2 - ettim 3- etmedim adam flood ladı kendi sitesine ekledi falan 180$ gib bir bütçeye gelmişken 1-1.5 sene önce kapandı hesabım... Hevesle işe girmişiz sitemizi açmışız her 15 dk da bir kaç para olmuş diye bakmışız adamlara anlatıyorum başka sitede yayınlanmış diyor sahte tık var diyor bunu nasıl tespit ediyorsunuz bana doğru bilgi verdiğinizi nerede bileyim dedim googleye bunu yapan özel patentli yazılımlarımız var bunları size anlatamam. paramı verin yok anlatın yok. bende canınız cehenneme dedim bıraktım artık gitti evlat acısı gibi koydu ama gitti :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Haliyle yazılanları okumuşlardır. Burayı okuduktan sonra kim değiştirmez ki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito