İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaşasın adsense yayınlanmaya başladı.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir blog hazırladım ve adsenseye başvurdum kabul edildi şimdi reklamlar yayınlanmaya başladı.

İlk olması sebebiyle büyük bir mutluluk duyuyorum. Tüm iyinet ailesinede teşekkürler bütün bilgileri sağladıkları için.:D

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir blog hazırladım ve adsenseye başvurdum kabul edildi şimdi reklamlar yayınlanmaya başladı.

İlk olması sebebiyle büyük bir mutluluk duyuyorum. Tüm iyinet ailesinede teşekkürler bütün bilgileri sağladıkları için.:D

bende cok sevinmistim sanki bianda zengin oldum gibi bi duyguya kapıldıgımı hatırlıyorum cok degil 1-2 ay önce.. ama sonra önemli olanın yayınlamak degil para kazanmak oldugunu ögrendim hayırlı olsun site bendede kastı ama.. ;) bol kazanclar simdiden:harika:

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sebepsiz yere banlandığınızda bu neşenizin yersiz olduğunu anlarsınız sanırım. Umarım banlanmazsınız diyorum ama pek ihtimal vermiyorum. İllegal hiçbir yola başvurmadığım halde banlandım ve benim gibi yüzlercesi dert yanıyor. Neyse artık umrumda değil. Biraz geç açılıyor siteniz, başarılar..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sebepsiz yere banlandığınızda bu neşenizin yersiz olduğunu anlarsınız sanırım. Umarım banlanmazsınız diyorum ama pek ihtimal vermiyorum. İllegal hiçbir yola başvurmadığım halde banlandım ve benim gibi yüzlercesi dert yanıyor. Neyse artık umrumda değil. Biraz geç açılıyor siteniz, başarılar..

Size aynen katiliyorum:harika:

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
İlk kural site içeriği ile adsense'de çıkan reklamların uyumlu olması gerekiyor.
Uyumsuz ise er geç banlanırsınız.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İçeriğini sen seçebiliyorsun, şu konuyla ilgili olan gösterilsin şunlar gösterilmesin gibi.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
peki bu adsense reklamlarını biz seçebiliyormuyuz yoksa google kendimi gönderiyor.

Google site içeriği ile alakalı en uygun reklamları çıkarmaya çalışıyor. Malesef o konu hakkında bir reklam verilmemişse dolaylı yoldan ilgilendiren yada hiç ilgilendirmeyen reklamlar çıkıyor. Buda banlanmak için çok önemli bir neden.
Kendi reklamlarımızı seçemeyiz ama sitemizde çıkmasını istemediğimiz bazı reklamları engelleyebiliriz ancak onun yerine gelecek reklamlarda gene alaksız reklamlar olacağı için faydasız bir yöntem.

En iyi yol adsense'ye reklam vereni olan bir konu seçmek.

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google site içeriği ile alakalı en uygun reklamları çıkarmaya çalışıyor. Malesef o konu hakkında bir reklam verilmemişse dolaylı yoldan ilgilendiren yada hiç ilgilendirmeyen reklamlar çıkıyor. Buda banlanmak için çok önemli bir neden.
Kendi reklamlarımızı seçemeyiz ama sitemizde çıkmasını istemediğimiz bazı reklamları engelleyebiliriz ancak onun yerine gelecek reklamlarda gene alaksız reklamlar olacağı için faydasız bir yöntem.

En iyi yol adsense'ye reklam vereni olan bir konu seçmek.

O zaman benim konu uyumlu gibi çünkü tıkla kazan, para kazanma gibi konular var. Şimdi bakıyorum da forex reklamları çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5