İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yaşasın bitti..

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ardadaşlar sonunda 2 yıllık universite hayatım bitti(diplamayı alamadım ama neyse). Gaziantepte çok güzel günler geçirdim sevinsem mi üzülsem mı bilemiyorum ama bitti artık bundan sonra gerçek hayat başlıyor benım içim
bana destek olan forumdan da tanıdığınız Çagatay'a buradan da çok teşekkür ediyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tebrikler,
Askerlikten sonra (erkeksen) bir dönüm noktası ve gerçek hayat evlilikle başlıyor :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
aman evlilikmi uzak durulması gereken bir atraksiyon bence:D 40-50 yaşından sonra evlenin anca

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapma mathiaxbars askerden sonra evlenırım ya o kadar beklemem

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İslahiye Meslek Yüksekokulunda okudu ve yanlışlıkla bitirdiğini sandığı okulu ortalama 2 dönem kadar uzattı arkadaş :D
Gözün aydın cüneyt

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İslahiye Meslek Yüksekokulunda okudu ve yanlışlıkla bitirdiğini sandığı okulu ortalama 2 dönem kadar uzattı arkadaş :D
Gözün aydın cüneyt

uzattım ama neden uzattım oralara gelip gitmem için bi bahane olsun diye yoksa o derslerı çok kolay geçerdim. sen de bilirsin yani.
bu arada güzel dileklerinizden dolayı teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5