İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaşasın Bu Benim iLk Param Olucak :)

D

DiabloXT

Misafir
Güzel değerler valla umarım daha çok kazanırsın...Biz de 200$-250$ felan dönderiyoruz işte Allah artırsın. :D

N

NRT

Misafir
Site türkçe ise cok iyi kazanmışsın. Benimde bu civarı sayfa gösterimim var ama kazancım 140$ civarı seninki cok iyi kazandırmış. Valla hayrını gör :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bence Google seni banlar :)

babacan ağzını hayrı aç ya :D

Yanlız daha birkaç gün evvel bu adresi satmaya çalışmıştın da para etmemişti o zaman hesabında bu paranın büyük bir ksmı oluşmuş olmalıydı değilmi ?

http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/43805-kac-eder-webmaster-arkadaslar.html

saygılar..

benimki sadece bir soruydu emeğim ne kadar eder diye merak ettim çalışmamın değeri nedir diye

Linux, hayırlı olsun, bi tosun kesersin artık

atın ölümü arpadan olsun :p

aslında çok iyi ama bu parayı aldığımda kurban geçmiş oluyor ama bir tavuk keserim valla

kardeş sen işten filam çıkma uzun sürmes :<

heya doğru diyon babalar gibi işim var dimi türk telekom genel müdürlüğü bilgi işlem network mauahaha türk telekomda pcsine geçtiğim her bilgisayarın giriş sayfası guzelmekan hihihi yaklaşık 156 bilgisayar daha önümde 500 bilgisayar felan var

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bence hata yapmışsın buraya yazmakla üstelik sitende imzanda :) eğer 1 hafta içerisinde kendi reklamlarınıza tıkladığınız için banlandınız şeklinde bir yazı ile karşılaşırsan hiç şaşma...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
heya doğru diyon babalar gibi işim var dimi türk telekom genel müdürlüğü bilgi işlem network mauahaha türk telekomda pcsine geçtiğim her bilgisayarın giriş sayfası guzelmekan hihihi yaklaşık 156 bilgisayar daha önümde 500 bilgisayar felan var

stajer misin, kadrolu mu, kadroluysan yazık ediyorsun kendine.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun...

:)

2006-09-30, 17:55
Evet Filistine Yine Yardım Edeceğim Gelecek iLk Paramı DenizFenerine Bağışlıyacağım Ve And Olsunki Dekontumu Bu Sitede YayınLıyacağım Lütfen birdaha Yargı Yaparken Bunun Ön Yargısı Olmasin Rica Ediyorum.

2006-12-29, 13:04
teşekkürler saol kardeş hepsini yine internete yatiricam site site site kaz gelecek yerden civciv esirgenmez bugüne bugün google zenginlerinden biri karsınısda deermişim[

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hata yapmışsın buraya yazmakla üstelik sitende imzanda :) eğer 1 hafta içerisinde kendi reklamlarınıza tıkladığınız için banlandınız şeklinde bir yazı ile karşılaşırsan hiç şaşma...

Sakalımız olsa sözümüz geçerdi :) biz elimizden geldiği kadar ayiktiriyoruz olaylari..Yaşamayan bilemez tabi.. Yaşamak gerekir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi