İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaşasın Bu Benim iLk Param Olucak :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Oleyy Bende Yakında google Zenginlerinden Biri olabilirim gelen para ile hiç durmicam aklımda 4 domain var hemen açicam ama bunlar gerçekten neden alınmamış şaştım dorusu güzel domainler olacak bekleyin beni anacım :)
bi hayırlı olsun dermisiniz aman allah nazardan saklasın
http://www.resimkaydet.com/images3/1167414002.jpg

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Allah nazardan saklasın, eCPM ve CTR kayıtlarını gösterme ama.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk sefer için güzel bir rakam tebrik ederim...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bencede nazar Değmesin... Allah Hepimize Daha çok Versin..

Bu Aralar Birşey Farkettim.. Sonum iyi değil.. paraya Doymaz oldum Yaw..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
285000 sayfa gösterimi...Türkçe site dimi bu yoksa asıyorum kendimi:D bu arada umarım devamı gelir diyorum

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman öyle birşey yapma :D google bu şakaya gelmez bi anda banlar dünyan tersine döner sen eşeğini sağlam ipe bağla :D hayırlı olsun paran

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
285000 sayfa gösterimi...Türkçe site dimi bu yoksa asıyorum kendimi:D bu arada umarım devamı gelir diyorum

evet türkçe 3 site

aman öyle birşey yapma google bu şakaya gelmez bi anda banlar dünyan tersine döner sen eşeğini sağlam ipe bağla hayırlı olsun paran

teşekkürler saol kardeş hepsini yine internete yatiricam site site site :D kaz gelecek yerden civciv esirgenmez bugüne bugün google zenginlerinden biri karsınısda :D deermişim[

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hayırlı olsun güle güle harca böyle şeyler insanı ,fiştekliyor :D bende tavladan gelen parayla iki tane güzel site projesi var onları gerçekleştiricem inş.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux bu arada uyarayım
İmzandaki sitenin bw si dolmuş :):)

Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
Apache/1.3.36 Server at www.guzelmekan.com Port 80

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5