İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yatakvip hakkında...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi çatır çatır yaparken sahtekarlık yok, number one yatakvip, number one mutlubilisim demi.
Adamlar sabah akşam çatır çatır saldırı alıyorlar, sahtekarlıkla suçlayacağına saldıranlara bir iki satır beddua et de tutarsa sende kazanırsın onlarda kazanır hiç değilse :)

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kahramanı ara konuş. gayet kibar vede ödemelerde yardımcı oluyor. Bir sorun varsa sizde bildirmemişseniz sahtekar damgası vurmanız mantıksız.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lütfen bir suçlama yapmadan önce düşünelim,bekleyelim.Sahtekarlık gibi ağır bir ithamda bulunmak için elinizde birçok sebep bulunması gerekir.Başlık yeniden düzenlendi.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun saldırıyla ilgisi nedir ben anlamadım..

Saldırı alan bir sunucudan, normal bir çalışma beklemek doğru olmaz, saldırıyı önlemek için yaptıkları çalışmalardan dolayı belki de sunucunun her servisi/sistemi doğru çalışmayabilir.

Mutlu Bilişime ait bir sistem, siteleri mevcut, destek sistemleri mevcut ve 24 saat msnde online firma sahipleri. Onlardan daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

MadStyLe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ne saldırısı ya saldırıyla alakası yok site açılıyor ama referans kodunu sonuna eklemiyor
http://www.yatakvip.com/index.php?r=
saldırı olsa hiç bi yer açılmaz eğer bu işe girdilerse sağlam yapsınlar işlerini yapamıyorlarsa çekilsinler
1 gün yanlış çalışır 2 gün ama bu 1-2 haftadır böle

darkp0wer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MadStyLe Sayın arkadaşım bizde sahtekarlık olmaz biz mteknoloji olarak elimizden geldiğince ödemeleri zamanında yapıyoruz varsa bir sorunun ofisin numarasını vereyim ara kahraman beyle görüş bu zamana kadar kimse ile bir sorun olmadı ilk defa sen böyle birşey yazdın

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi suçlamıyorum ancak çakalınbiri bana virüs sokmayı başarmış. İe'nin ana sayfasında davamlı yatakvip adresi çıkıyor , değiştiremiyordum. Birde sağ altta saatin olduğu yerde " Hişşşt Yakışıklı Beni .ikmek istermisin ?" diye yazı çıkıyordu.Bu 2 reklamda beni yatakvip sitesine gönderiyordu.. Bir sürü yöntem denedim olmadı bende format atmak zorunda kaldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5